Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Kraków (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Lektorka prezentująca najwyższe standardy w zawodzie (doktorat, anglistyka UJ, metodyk, stopień nauczyciela dyplomowanego, egzaminator LCCI) oferuje stymulujące, inspirujące lekcje z dużą ilością konwersacji.

Specjalizuję się w pomocy dorosłym, którzy na indywidualnych lekcjach chcą poprawić swój poziom angielskiego, przełamać bariery w mówieniu, poszerzyć słownictwo, zacząć swobodnie mówić. Stawiam na zbudowanie pewności siebie i wiary w swoje możliwości, praktyczną, realną komunikację, naturalną rozmowę na interesujące tematy.

Moi uczniowie to grono zadowolonych profesjonalistów i studentów, którym pomagam odnieść sukces zawodowy i pokonać własne ograniczenia.

Wierzę w indywidualne podejście. Słucham ludzi, szanuję ich oczekiwania i potrzeby. Dla każdego opracowuję program dostosowany do jego specyficznych potrzeb i wymagań. Nie obiecuję cudów; jednak z mojego wieloletniego doświadczenia wynika, że przy odrobinie dobrej woli i motywacji każdy może opanować angielski w stopniu dla niego satysfakcjonującym.

Szczególnie serdecznie zapraszam osoby dojrzałe - języka można nauczyć się w każdym wieku, a doświadczenie życiowe czyni rozmowę bardziej interesującą.

To, co robię, traktuję poważnie. Nie odwołuję zajęć i tego samego oczekuję z drugiej strony. Aby nie tracić czasu na lekcji, poświęcić go w większym stopniu na językową interakcję, a tym samym zintensyfikować postęp, część pracy przeznaczam na zadanie domowe, które zawsze następnie sprawdzam i omawiam.

Więcej dowiecie się na moim blogu: Angielski u Agnieszki. Niestety, ten portal nie pozwala na dodawanie linków w ogłoszeniach. Znajdziecie tam także przydatne wskazówki, jak się uczyć skutecznie, linki, materiały (i więcej zdjęć kotów).
Mam także fanpage na facebooku pod tą samą nazwą: Angielski u Agnieszki.

Uczę także angielskiego w biznesie.
Przygotowuję do egzaminów FCE, CAE, CPE, BEC, LCCI, IELTS.

Mieszkam w Śródmieściu (dojazd od al. Pokoju albo Ronda Mogilskiego).
Nie dojeżdżam do ucznia.

Wystawiam faktury.
Cena: 60 zł za 60 min.

501109166
Preferuję kontakt przez email.

Zapraszam serdecznie.

Info dla alergików: w domu są koty.

Zapraszam ma moją stronę na facebooku:
Angielski u Agnieszki

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.