Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Katowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

SHENGMIAO YU - Twoja nauczycielka języka chińskiego:

  • Pochodzi z Chin, mieszka w Polsce od 10 lat;
  • Wykładowczyni języka chińskiego na Uniwersytecie Śląskim;
  • Posiada certyfikat CTCSOL dla nauczycieli języka chińskiego jako obcego;
  • Magister studiów polskich, z zamiłowaniem do podróży, kulinariów i poznawania świata.

ROZWIJAJ SIĘ W NAUCE JĘZYKA CHIŃSKIEGO :

  • Ponad 7-letnie doświadczenie w nauczaniu;
  • Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych;
  • Praktyczne materiały i angażujące metody nauki ;
  • Zajęcia prowadzone po polsku lub angielsku ;
  • Możliwość  rozmawiania w języku chińskim na różne tematy zamiast klasycznych lekcji.

ZANURZ SIĘ W FASCYNUJĄCĄ KULTURĘ CHIN! Shengmiao to Twoje okno na świat pełen niezwykłych tradycji, historii i smaków. Dzięki jej wiedzy o kulturze Polski i Chin, nauczysz się nie tylko języka, ale także zrozumiesz różnice i podobieństwa między tymi dwoma krajami.

SZYBKA, SKUTECZNA I PRZYJEMNA NAUKA! Shengmiao wykorzystuje sprawdzone podręczniki i interesujące materiały oraz gry, dzięki czemu nauka chińskiego stanie się przyjemnością, a nie obowiązkiem.

LOKALIZACJA : Katowice (ul. Stawowa 13) lub ONLINE
Atrakcyjne ceny i satysfakcja gwarantowana !
NOWOŚĆ: Zajęcia grupowe online - pierwsza lekcja ZA DARMO!

ZACZNIJ PRZYGODĘ Z JĘZYKIEM CHIŃSKIM JUŻ DZIŚ! Nie zwlekaj, zgłoś się na zajęcia i przekonaj się, że nauka chińskiego jest łatwa i fascynująca! 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Shengmiao Yu
Stawowa 13
40-095 Katowice
NIP: 6342830073

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2017
Akademia muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
Magister
Instrumentalistyka
10.2021 - 07.2023
Uniwersytet Śląski
Magister
Międzynarodowe studia polskie
Kursy i szkolenia
03.2023
Certyfikat CTCSOL (certyfikat kwalifikacji dla nauczycieli języka chińskiego jako obcego)
Doświadczenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Śląski w Katowicach

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2023

Bardzo polecam lekcje z chińskiego u Shengmiao. Poziom jest dostosowany indywidualnie do ucznia, więc bez problemu można usystematyzować swoją wiedzę lub zacząć kompletnie od zera. Zajęcia są prowadzone profesjonalnie, a co najważniejsze są ciekawe, dlatego że pracuje się nie tylko na podręczniku, ale też dodatkowych materiałach. Można się dużo dowiedzieć samym języku, ale także o kulturze Chin.

avatar
Remi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2023

Moje dzieci uczą się już 4 rok u Pani Shengmiao. Nie mogły lepiej trafić. Chyba nigdy wcześniej z taką pewnością nie wystawiałem opinii 5/5. REWELACJA!!!

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2019

Skontaktowałam się z Shengmiao aby przygotować się do nadchodzącego egzaminu ustnego. Zajęcia trwały jeden miesiąc, skupione były głównie na umiejętnościach prowadzenia rozmowy. Shengmiao cechuje pełny profesjonalizm, bardzo dobrze tłumaczy zagadnienia, zwraca uwagę na błędy i automatycznie je poprawia. Zajęcia prowadzone są w przemiłej atmosferze, pozbawione jakiegokolwiek stresu, wszystko w języku polskim. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów, bardzo dużo wyniosłam z owych lekcji. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2018

Uczę się z chińskiego z Shengmiao od 4 miesięcy i szczerze przyznam - jest urodzoną nauczycielką. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej, wręcz koleżeńskiej atmosferze. Shengmiao jest bardzo sumienna, każde przerabiane zagadnienie tłumaczy od początku do końca. Stawia też duży nacisk na wymowę, co w języku chińskim jest bardzo ważne. To, że jest nativem, pozwala na głębokie poznanie nie tylko języka, ale także kultury i życia codziennego Chińczyków. Poza tym biegle mówi po polsku. Zajęcia z Shengmiao są naprawdę świetne i polecam je każdemu zainteresowanemu poznaniem języka tego fascynującego kraju.

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2017

Zaczęłam swoją naukę języka Chińskiego pół roku temu od samego zera. Z pewnością mogę polecić Panią Shengmiao. Jest wesoła, wyrozumiała, rzetelna i dokładna. Jest bardzo elastyczna w zajęciach, co mi odpowiada, potrafi się dostosować (co w chwili obecnej jest raczej rzadkością). Zajęcia z Panią to zawsze wielka frajda mimo tak trudnej nauki.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2016

Już od dwóch lat Shengmiao motywuje mnie do nauki mowy ludzi Państwa Środka. Shengmiao to wspaniała nauczycielka, która zawsze chętnie tłumaczy kwiecistość tego egzotycznego języka (i to po polsku, jeśli trzeba). Najlepszy nauczyciel chińskiego w Europie Środkowo-Wschodniej.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2016

Świetna współpraca. Shengmiao to dokładna i wymagająca osoba. Pracuje z naszą córką już ponad rok. Dla córki to wspaniałe doświadczenie nauki. Shengmiao potrafi zainteresować, stawiać wymagania, podnosić poziom. Lubię słuchać jak tłumaczy zawiłości języka chińskiego. Gorąco polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2016

Zajęcia są świetne :) wszystko bardzo dokładnie tłumaczy, tak że nawet rzeczy, które były dla mnie bardzo trudne stają się jasne. Atmosfera jest luźna, ale i tak zmusza mój mózg do pracy na 100% i cały czas jest wykorzystany do maksimum :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2016

Jak najbardziej polecam. Bardzo dobra nauczycielka, która wyśmienicie włada językiem polskim:) Nauka z nią to przyjemność. Przywiązuje wielką uwagę do wymowy, co jest podstawą na początkowym etapie nauki.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2016

Współpraca z Shengmiao, nie tylko w dużym stopniu ułatwia mi studiowanie języka chińskiego, ale przede wszystkim pomaga mi rozwiązać problemy, które pojawiają się podczas nauki. Dzięki niej zauważyłem efekty nauki języka chińskiego. Polecam ją każdej osobie, która chcę rozpocząć przygodę z językiem lub znacznie poprawić swoje umiejętności. Pozdrawiam. :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2015

Bardzo dobra nauczycielka. Stawia na dokładną wymowę bez której nie ma sensu się uczyć języka chińskiego. Dobrze mówi po polsku co jest dodatkowym ułatwieniem przy nauce. A po za tym robi pyszną chińską herbatę :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2015

Zdecydowanie polecam. Zajęcia absolutnie nie są nudne i mimo luźnej, przyjemnej atmosfery, pozwalają na zdobycie rzetelnej wiedzy o takim chińskim, którego rzeczywiście się używa i można w nim porozumieć. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, kto faktycznie chce nauczyć się języka.

avatar
Marian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2015

Bardzo polecam zajęcia z Sheng Miao! Zawsze przygotowana, bardzo ciepliwa, systematyczna, dokładna i skrupulatna. Lekcje odbywają się w miłej, koleżeńskiej atmosferze - jest miejsce zarówno na śmiech, jak i ciężką, ale dzięki Jej podejściu, przyjemną pracę. Świetnie tłumaczy wszelkie zawiłości języka chińskiego. Bardzo dobrze mówi po polsku - angielskiego używamy tylko w zagadnieniach w których trudno o polski odpowiednik. Sheng Miao jest urodzonym nauczycielem - wie jak indywidualnie podejść do ucznia i stosuje sprawdzone metody nauczania. Dzięki Niej o wiele swobodniej mówię po chińsku, zwróciła mi również uwagę na wiele błędów, jakie popełniałem przy pisaniu znaków. Sheng Miao sprawiła, że uwierzyłem, że każdy może się nauczyć języka chińskiego!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.