Sheri Torgrimson Pawlikowska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa
Ożarów Mazowiecki
Błonie
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem Kanadyjką i mieszkałam w Polsce od 1999 (do niedawna). Obecnie mieszkam w Anglii i udzielam lekcji przez Skype, więc nawet nie trzeba wychodzić z domu lub biura.

Uczę angielskiego od 2004; jestem zawodową nauczycielką, muzykiem oraz tłumaczem. Jako właścicielką firmy True North Language Tutoring, oferuję obsługę dla firm oraz indywidualnych klientów.

Moi klienci bardzo lubią lekcji ze mną, ponieważ jest dobra atmosfera, dużo rozmów przez co uczniowie dużo się uczą i osiągają szybkie postępy. Bardzo lubię współpracować z początkującymi – czasami się boją native’a na początku, ale po paru miesiącach są już na takim poziomie, szczególnie w mowie i rozumieniu, że nie mogą wierzyć, że aż tak się bali! Wtedy dochodzą do wniosku, że warto wydać pieniądze na takie lekcje, które są całkowicie po angielsku –możliwy jest większy postęp. Nawet na poziomie pre-intermediate rozmawiają bez strachu.

Też ceniam wyzwania adwansowanych studentów, którzy mają dużo ciekawych pytań o słownictwie, nuansy itp. Business English, szczególnie na tematy liderstwa, rozwój pracownika, coaching, itp jest specjalnością moją. Już uczyłam sporo menedżerów, vice-prezesów i innych z różnych firm w Warszawie.  

Stosuję się do potrzeb i interesowań moich klientów. Każdy klient jest traktowany individualnie. Chętnie podaję referencji od zadowolonych klientów.

Cena lekcji zależy od czasu (60/90/120min) oraz typu lekcji. (Proszę zapytać o cenę dla 2 osob.) Wystawiam fakturę dla klientów indywidualnych lub firm (bez VAT’u).

Proszę skontaktować się z mną na więcej informacji na email lub FB (szukaj ‘English Canoe’). 

Uwaga: Nie uczę dzieci młodszych niż 15 lat.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Sheri Torgrimson Pawlikowska
ul. Spacerowa 2/4
05-850 Ożarów Mazowiecki
NIP: 2954957973

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1968 - 04.1989
Boston University
Magister
Music Performance
09.1980 - 05.1984
University of Regina, Canada
Licencjat
Music Education
09.1984 - 05.1986
State University of New York at Purchase
Licencjat
Music Performance
09.1993 - 05.1996
Canadian Theological Seminary
Magister
Missiology
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2019

Great, patient, well-organised and kind teacher, highly recommended!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.