Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków
Zielonki
Korzkiew
Bibice
Węgrzce

Alicja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Alicja

O mnie

Jeśli język polski, historia, geografia, biologia, chemia, WOS, matematyka, WOK, Cię przerażają i sprawiają Ci same kłopoty to trafiłeś na właściwą osobę: Kreatywna i cierpliwa studentka pomoże nadrobić zaległości, usystematyzować wiedzę, przygotuje do matury i zaliczeń :) Ponad 10 lat doświadczenia.Przynależność do MENSY. Indywidualny system pracy. Przedmioty, które na początku są "straszne" stają się łatwe i przyjemne :) Dowiesz się co wspólnego ma Hip Hop z liryką rzymską i jak łatwo nauczyć się tabliczki mnożenia :) Jeśli uczę Cię polskiego, a masz problem z geografii - zaoszczędzę Twój czas i pomogę w 9 innych przedmiotach :)

Elastyczne godziny zajęć i ceny do uzgodnienia.

Dodatkowy certyfikat pedagogiczny i referencje.

Zapraszam Serdecznie - Alicja

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

najlepsza korepetytorka na swiecie w niecale 2 tygodnie pomogla mnie przygotowac do poprawki jest super atmosfera i jesli czegos nie wiesz pomoze o kazdej porze dnia i nocy

avatar
Olivier
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2018

Alicja ma anielską cierpliwość i bogatą wiedzę. Własne materiały i podejście nawet do takich opornych jak ja.
Polecam każdemu!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2015

Najlepsza korepetytorka na świecie!
Pomaga mi z trzech przedmiotów na poziomie matury rozszerzonej (polski, geografia, chemia). Nauka z nią to prawdziwa przyjemność! Znów polubiłam przedmioty, z którymi kiedyś miałam problemy!
Przygotowania do matury teraz idą bardzo dobrze. Z Alicją można porozmawiać na każdy temat. Nie ma bariery korepetytor/uczeń. Alicja to również przyjaciółka. ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.