Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wejherowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Dzień dobry, oferuję pomoc w nauce z nawigacji morskiej, astronawigacji, budowy i stateczności statku i wielu innych przedmiotów morskich. Ukończyłem technikum o kierunku technik nawigator morski. Aktualnie studiuje. Wiem jak trudno znaleźć wartościowe materiały dotyczące nawigacji morskiej w internecie. Nie oszukując się, większość ludzi korzysta z tego źródła wiedzy, gdyż jest to najszybszy sposób na zdobycie informacji w dzisiejszych czasach. Gdy przypominam sobie czasy gdy sam musiałem nauczyć się np. Zboczenia Nawigacyjnego, Pamiętam, że dla większości osób było to trudne do zrozumienia. Często tłumaczyłem znajomym to zagadnienie w jak najprostszy sposób i dzięki temu czasami mieli lepsze wyniki niż ja. Książki to doskonałe źródło wiedzy ale nie oszukujmy się, często są napisane w sposób nie zrozumiały dla osób początkujących. Dlatego moim celem jest przekazanie wiedzy w jak najprostszy i jak najbardziej zrozumiały sposób tak, żeby ta wiedza została na dłużej niż dzień egzaminu i była łatwa do odtworzenia.Według mnie z nauką nawigacji morskiej jest jak z nauką matematyki. Nie można uczyć się tylko schematu, trzeba zrozumieć co i dlaczego się to robi. Przede wszystkim ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Na statku nie można się mylić, nawet gdy zrobimy jakieś zadanie z nawigacji powinniśmy się sprawdzać, czy na pewno jest rozwiązane dobrze. Jestem dostępny od poniedziałku do niedzieli. Koszt korepetycji to 100zł/h (zazwyczaj zajęcia trwają 2h). Korepetycji udzielam w Gdyni Wzg Św Maksymiliana lub ONLINE. Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek15:00 - 20:00
Środa15:00 - 20:00
Czwartek15:00 - 20:00
Piątek15:00 - 20:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.