Wojciech Zieliński

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków (Ruczaj)
Tarnowskie Góry (Centrum / Lasowice)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka80 - 100 / 60 min

Wojciech Zieliński

Opis ogłoszenia

Cześć,

Studiuję matematykę teoretyczną na Uniwersytecie Jagiellońskim, korepetycji uczniom szkoły średniej i studentom udzielam od kilku lat. Oprócz standardowego zakresu maturalnego (podstawa/rozszerzenie) oraz klasycznych przedmiotów matematycznych na studiach (algebra/analiza) uczę też bardziej teoretycznych przedmiotów jak topologia czy podstawy analizy funkcjonalnej. Korepetycje odbywają się zdalnie lub u mnie w mieszkaniu, choć możemy przedyskutować opcję z moim dojazdem do Ciebie. Jak na razie udało mi się nikogo nie zniechęcić do matematyki, a nawet parę osób zainteresować :)

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek18:00 - 22:00
Środa16:00 - 18:00
Czwartek
Piątek12:00 - 18:00
Sobota12:00 - 18:00
Niedziela12:00 - 18:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.