Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa (Bielany +2)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 - 80 / 60 min

Ewelina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Ostatnie miejsca na lipiec/sierpień

Kilka słów o mnie…
Nazywam się Ewelina Seroka. Jestem mgr Matematyki oraz Informatyki i Ekonometrii (obecnie w trakcie doktoratu z zastosowań matematyki). Posiadam ukończony kurs pedagogiczny, doświadczenie w pracy w szkole, jak i na uczelni wyższej. Prywatnym nauczaniem matematyki zajmuję się zawodowo już od 12 lat. Prowadzę własną działalność gospodarczą, na życzenie wystawiam faktury VAT.

O zajęciach…
Prowadzę zajęcia dla licealistów i studentów. Zajmuję się prowadzeniem kursów maturalnych na poziomie podstawowym i rozszerzonym zgodnych z aktualnym standardem wymagań egzaminacyjnych. Pomagam również w opanowaniu bieżącego materiału i nadrabianiu zaległości. Przygotowuję także do egzaminów.

Prowadzę zajęcia indywidualne lub w grupach (do 3 osób). Optymalny czas zajęć: zakres podstawowy - 60 min, zakres rozszerzony - 90 min.
Cennik:
Zajęcia indywidualne: 60 min - 80 zł, 90 min - 120 zł, 120 min - 150 zł
Zajęcia w grupie dwuosobowej: 60 min - 50 zł / osoba, 90 min 70 zł/ osoba, 120 min 90 zł/ osoba
Zajęcia w grupie trzyosobowej: 60 min - 40 zł / osoba, 90 min 55 zł / osoba, 120 min - 70 zł / osoba.

Dlaczego warto wybrać właśnie mnie :)

 • Miłe, pogodne usposobienie, wysoki poziom kultury osobistej.
 • Łatwość nawiązywania kontaktu z uczniem.
  Zajęcia odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze.
 • Wysokie efekty w nauczaniu.
  Świadczą o tym bardzo dobre wyniki moich uczniów. Posiadam własny, doskonalony od lat i sprawdzony system nauczania. Jestem osobą odpowiedzialną, kompetentną, gwarantuję rzetelność i skuteczność. Tłumaczę w sposób jasny i zrozumiały, językiem dostosowanym do wiedzy i umiejętności ucznia. Potrafię dotrzeć do osób o umysłach humanistycznych.
 • Bardzo dobra lokalizacja
  Zajęcia odbywają się przy ul. Starej Baśni, w okolicach metra Stare Bielany.
 • Ukończyłam studia matematyczne, nie zaś pokrewne.
  W moim odczuciu osoba, która tylko dobrze napisała maturę, bądź ma matematykę na studiach jako tylko przedmiot dodatkowy, nie będzie w stanie wytłumaczyć matematycznych zagadnień w sposób pełny. Matematyka to specyficzny przedmiot. Nie da się dobrze nauczać matematyki, nie będąc samemu kompleksowo z niej wykształconym. Co z tego, że ktoś wytłumaczy Ci "jak rozwiązać konkretne zadanie", jeśli nie będzie potrafił przekazać matematycznej istoty problemu. Jeśli na maturze przeformułują treść zadania, możesz mieć wówczas z nim problem, bo ktoś nauczył Cię tylko schematu rozwiązywania konkretnego zadania, nie zaś zrozumienia problemu matematycznego.
 • Jestem zawodowym korepetytorem
  Nie udzielam korepetycji "po pracy", jestem zawodowym korepetytorem. Prowadzę działalność gospodarczą świadczącą usługi edukacyjne. Na życzenie wystawiam faktury.
 • Duże doświadczenie
  Udzielaniem korepetycji zajmuje się od 12 lat. Mam bardzo duże doświadczenie w przygotowaniu do matury, uzupełnianiu zaległości, a także w przygotowaniu do egzaminów matematycznych na studiach.
 • Ze mną optymalnie wykorzystasz czas, za który zapłaciłeś!
  Dzięki dużemu doświadczeniu, nie tracę czasu na szukanie odpowiednich zadań lub materiałów. Szybko lokalizuję problem i znajduję odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie.

Jeśli zależy Ci na nauczycielu z dużym doświadczeniem, pasją, a także takim, który w sposób przyjemny, przystępny i profesjonalny potrafi wyjaśnić zawiłości Królowej Nauk, powinieneś wybrać właśnie mnie!

Jeśli nie odbieram telefonu, zapewne prowadzę w tej chwili zajęcia. Proszę wówczas o pozostawienie wiadomości głosowej lub sms.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 22:00
Wtorek10:00 - 22:00
Środa10:00 - 22:00
Czwartek10:00 - 22:00
Piątek10:00 - 22:00
Sobota10:00 - 22:00
Niedziela10:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Waleria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

Gdyby nie Ewelina to bym straciła rok! Świetnie tłumaczy, daje bardzo przydatne wskazówki oraz jest sympatyczną osobą!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Dzięki Pani Ewelinie, która w przystępny sposób wytłumaczyła mi poszczególne zagadnienia z analizy matematycznej oraz rachunku prawdopodobieństwa okazało się, że nie taki diabeł straszny, pozaliczałem egzaminy i bardzo polubiłem oba przedmioty. Polecam wszystkim studentom!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Ewelina to najlepsza kirepetytorka na świecie, pomimo wielu zaległości które miałam i słabego poziomu w szkole, z pomocą Eweliny podciągnęłam się i dzięki Niej udało mi się zdać z bardzo dobrym wynikiem mature. Zdecydowanie polecam!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Ewelina dokonała niemożliwego! Serdecznie wszystkim polecam Ewelinę. Z nieprawdopodobną cierpliwością powtarza niejasne zagadnienia, aż do uzyskania pewności, że wszystko zostało opanowane. Rezultat? Zdany egzamin!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2018

Dzięki Pani Ewelinie zaliczyłam egzamin! Bardzo profesjonalne, indywidualne podejście i ogromna wiedza. Polecam :)

avatar
AniaMadzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2017

Kolego, koleżanko, jeśli chcesz się rzetelnie przygotować do matury z matematyki lub masz trudności w szkole, zapisz się na korepetycje do Pani Eweliny. Na zajęciach każde zadanie jest dokładnie tłumaczone i rozwiązywane.
Chęć ucznia + wiedza i umiejętności nauczycielskie korepetytorki = zdana matura :-). Szczerze polecam!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Szczerze polecam Panią Ewelinę. W sposób jasny i przystępny wyjaśniła mi zagadnienia, które sprawiały mi problem. Teraz matematyka jest prosta i przyjemna. Dziękuję Pani bardzo!

Ewelina

Dziękuję za miłe słowa. To nasz wspólny sukces! Sukcesy moich uczniów są moimi sukcesami. Cieszę się bardzo, ze pomogłam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.