Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Warszawa (Bielany +2)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 - 80 / 60 min

Ewelina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam Maturzystów i Ósmoklasistów na kurs przygotowujący do matury oraz egzaminu ósmoklasisty!

Możliwe lekcje online oraz stacjonarne.
Lekcje online prowadzę na wirtualnej tablicy na tablecie graficznym z rysikiem, co ułatwia pracę zdalną i pozwala maksymalnie wykorzystać czas zajęć.

Cena: 60-80 zł/ 60 min

Duże doświadczenie!

Zostały 3 wolne terminy ! 

Zapraszam na Szybki kurs maturalny , na którym przerabiamy arkusze maturalne z ostatnich lat (CKE, Operon, Nowa Era i inne)! 

Kilka słów o mnie…
Nazywam się Ewelina Seroka. Jestem mgr Matematyki oraz Informatyki i Ekonometrii (obecnie w trakcie doktoratu z zastosowań matematyki). Posiadam ukończony kurs pedagogiczny, doświadczenie w pracy w szkole, jak i na uczelni wyższej. Prywatnym nauczaniem matematyki zajmuję się zawodowo już od 12 lat. Prowadzę własną działalność gospodarczą, na życzenie wystawiam faktury VAT.

O zajęciach…
Prowadzę zajęcia dla licealistów i studentów. Zajmuję się prowadzeniem kursów maturalnych na poziomie podstawowym i rozszerzonym zgodnych z aktualnym standardem wymagań egzaminacyjnych. Pomagam również w opanowaniu bieżącego materiału i nadrabianiu zaległości. Przygotowuję także do egzaminów.

Prowadzę zajęcia indywidualne lub w grupach (do 3 osób). Optymalny czas zajęć: zakres podstawowy - 60 min, zakres rozszerzony - 90 min.
Cennik:
Zajęcia indywidualne: 60 min - 60-80 zł, 90 min - 90-120 zł, 120 min - 120-160 zł

Zajęcia w grupie dwuosobowej: 60 min - 50 zł / osoba, 90 min 70 zł/ osoba, 120 min 90 zł/ osoba
Zajęcia w grupie trzyosobowej: 60 min - 40 zł / osoba, 90 min 55 zł / osoba, 120 min - 70 zł / osoba.

Dlaczego warto wybrać właśnie mnie :)

 • Miłe, pogodne usposobienie, wysoki poziom kultury osobistej.
 • Łatwość nawiązywania kontaktu z uczniem.
  Zajęcia odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze.
 • Wysokie efekty w nauczaniu.
  Świadczą o tym bardzo dobre wyniki moich uczniów. Posiadam własny, doskonalony od lat i sprawdzony system nauczania. Jestem osobą odpowiedzialną, kompetentną, gwarantuję rzetelność i skuteczność. Tłumaczę w sposób jasny i zrozumiały, językiem dostosowanym do wiedzy i umiejętności ucznia. Potrafię dotrzeć do osób o umysłach humanistycznych.
 • Bardzo dobra lokalizacja
  Zajęcia odbywają się przy ul. Starej Baśni, w okolicach metra Stare Bielany.
 • Ukończyłam studia matematyczne, nie zaś pokrewne.
  W moim odczuciu osoba, która tylko dobrze napisała maturę, bądź ma matematykę na studiach jako tylko przedmiot dodatkowy, nie będzie w stanie wytłumaczyć matematycznych zagadnień w sposób pełny. Matematyka to specyficzny przedmiot. Nie da się dobrze nauczać matematyki, nie będąc samemu kompleksowo z niej wykształconym. Co z tego, że ktoś wytłumaczy Ci "jak rozwiązać konkretne zadanie", jeśli nie będzie potrafił przekazać matematycznej istoty problemu. Jeśli na maturze przeformułują treść zadania, możesz mieć wówczas z nim problem, bo ktoś nauczył Cię tylko schematu rozwiązywania konkretnego zadania, nie zaś zrozumienia problemu matematycznego.
 • Jestem zawodowym korepetytorem
  Nie udzielam korepetycji "po pracy", jestem zawodowym korepetytorem. Prowadzę działalność gospodarczą świadczącą usługi edukacyjne. Na życzenie wystawiam faktury.
 • Duże doświadczenie
  Udzielaniem korepetycji zajmuje się od 12 lat. Mam bardzo duże doświadczenie w przygotowaniu do matury, uzupełnianiu zaległości, a także w przygotowaniu do egzaminów matematycznych na studiach.
 • Ze mną optymalnie wykorzystasz czas, za który zapłaciłeś!
  Dzięki dużemu doświadczeniu, nie tracę czasu na szukanie odpowiednich zadań lub materiałów. Szybko lokalizuję problem i znajduję odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie.

Jeśli zależy Ci na nauczycielu z dużym doświadczeniem, pasją, a także takim, który w sposób przyjemny, przystępny i profesjonalny potrafi wyjaśnić zawiłości Królowej Nauk, powinieneś wybrać właśnie mnie!

Jeśli nie odbieram telefonu, zapewne prowadzę w tej chwili zajęcia. Proszę wówczas o pozostawienie wiadomości głosowej lub sms.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 22:00
Wtorek10:00 - 22:00
Środa10:00 - 22:00
Czwartek10:00 - 22:00
Piątek10:00 - 22:00
Sobota10:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2020

Dzięki Ewelinie zaliczyłem matematykę na studiach wyższych :-) Fantastyczne podejście do ucznia, wyrozumiałość, wewnętrzny spokój i opanowanie, rzetelność i przede wszystkim profesjonalizm. Matematyka, której bardzo się obawiałem, dzięki Ewelinie okazała się przyjemnym i ciekawym doświadczeniem. Wiem, że Ewelina nie miała ze mną łatwego zadania. Dowodem jej ogromnej wartości jest zaliczona przeze mnie w pierwszym terminie sesja. Zdecydowanie polecam :-)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2020

Przygotowywałem się z Panią Eweliną do egzaminu z rachunku prawdopodobieństwa. Zajęcia są bardzo ciekawe i rzetelnie prowadzone. Pani Ewelina w sposób jasny tłumaczy każde zagadnienie. Ponadto podczas zajęć jest miła atmosfera, bez presji na przyswajanie wiedzy. Pani Ewelina stara się, aby czas zajęć był maksymalnie wykorzystany. Dzięki tym korepetycjom zdałem egzamin na ocenę 4,5. Polecam serdecznie każdemu!

avatar
Waleria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

Gdyby nie Ewelina to bym straciła rok! Świetnie tłumaczy, daje bardzo przydatne wskazówki oraz jest sympatyczną osobą!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Dzięki Pani Ewelinie, która w przystępny sposób wytłumaczyła mi poszczególne zagadnienia z analizy matematycznej oraz rachunku prawdopodobieństwa okazało się, że nie taki diabeł straszny, pozaliczałem egzaminy i bardzo polubiłem oba przedmioty. Polecam wszystkim studentom!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Ewelina to najlepsza kirepetytorka na świecie, pomimo wielu zaległości które miałam i słabego poziomu w szkole, z pomocą Eweliny podciągnęłam się i dzięki Niej udało mi się zdać z bardzo dobrym wynikiem mature. Zdecydowanie polecam!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Ewelina dokonała niemożliwego! Serdecznie wszystkim polecam Ewelinę. Z nieprawdopodobną cierpliwością powtarza niejasne zagadnienia, aż do uzyskania pewności, że wszystko zostało opanowane. Rezultat? Zdany egzamin!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2018

Dzięki Pani Ewelinie zaliczyłam egzamin! Bardzo profesjonalne, indywidualne podejście i ogromna wiedza. Polecam :)

avatar
AniaMadzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2017

Kolego, koleżanko, jeśli chcesz się rzetelnie przygotować do matury z matematyki lub masz trudności w szkole, zapisz się na korepetycje do Pani Eweliny. Na zajęciach każde zadanie jest dokładnie tłumaczone i rozwiązywane.
Chęć ucznia + wiedza i umiejętności nauczycielskie korepetytorki = zdana matura :-). Szczerze polecam!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Szczerze polecam Panią Ewelinę. W sposób jasny i przystępny wyjaśniła mi zagadnienia, które sprawiały mi problem. Teraz matematyka jest prosta i przyjemna. Dziękuję Pani bardzo!

Ewelina

Dziękuję za miłe słowa. To nasz wspólny sukces! Sukcesy moich uczniów są moimi sukcesami. Cieszę się bardzo, ze pomogłam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.