Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Zielonka
Warszawa
Wołomin
Kobyłka
Ząbki
Marki
Radzymin
Rembertów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki120 - 130 / 60 min

Ewelina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/541 opinii

Opis ogłoszenia

Niemiecki profesjonalnie na wszystkich poziomach zaawansowania.

Jestem nauczycielem w szkole, lektorem w firmach oraz metodykiem języka angielskiego i niemieckiego od 15 lat. 

Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania.   Prowdzę szkolenia językowe, szkolę nauczycieli z metod nauczania języków obcych. Współpracuję od wielu lat z  firmami jako trener językowy i tłumacz obu języków. Uczę również dzieci- mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć w przedszkolu językowym. Uczę również w szkole podstawowej. 

Od wielu lat z sukcesem przygotowuję do matury , egzaminu ósmoklasisty, egzaminów językowych, egzaminów na studiach, certyfikatów.  Uczenie jest moją pasją.

Oferuję zajęcia indywidualne lub grupowe dostosowane do potrzeb uczącego się ( nadrobienie zaległości szkolnych/ egzaminy / wyjazd za granicę/ podniesienie poziomu języka w pracy/ w szkole).

Moim priorytetem  jest przekazywanie wiedzy na najwyższym możliwym poziomie.Kładę nacisk na swobodę w komunikowaniu się i pozbyciu się bariery w mowie. Systematycznie sprawdzam postępy w nauce. Zadania domowe sprawdzam  po zajęciach, nie w trakcie ich trwania.

Zapewniam bardzo ciekawe, zróżnicowane materiały (artykuły, ćwiczenia rozwijające słownictwo, gramatykę oraz słuchowiska) dostosowane do potrzeb i oczekiwań ucznia.

Ukończyłam lingwistykę (język angielski i niemiecki) na  Uniwersytecie Warszawskim - studia magisterskie,   podyplomowe studia tłumaczeniowe (SWPS), oraz studia pedagogiczne - nauczanie języków obcych (ZNP). 

Wystawiam faktury

Zajęcia stacjonarne- ZIELONKA przy stacji PKP

tel 501 433 675

Cennik:

Szkoła podstawowa, liceum, matura, konwersacje, dorośli:  120zl/60min

Przygotowanie do certyfikatu: 130zl/60min

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Uniwersytet Warszawski
Magister
Lingwistyka stosowana , tłumaczenia , język angielski i niemiecki.
10.2008 - 01.2009
ZNP
Magister
Przygotowanie pedagogiczne
10.2009 - 06.2010
SWPS
Magister
Tlumaczenia uwierzytelnione
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 41
avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2024

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Eweliną, współpracujemy już ponad 2 lata. Wpierw były to same konwersacje, teraz z elementami business English. Zajęcia są interesujące, dostaję różne ciekawe artykuły do czytania, które wspólnie omawiamy. Gramatyka, która początkowo sprawiała mi problemy- miałem nieuporządkowaną wiedzę -stała się całkowicie zrozumiała. Bardzo polecam zajęcia z Eweliną.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2024

Oceniam lekcje języka angielskiego z panią Eweliną na bardzo dobre. Pani Ewelina dbała o wszechstronny rozwój moich umiejętności językowych, organizując regularne kartkówki ze słownictwa, które pomagały mi w systematycznym poszerzaniu zasobu słów. Ponadto, częste rozmowy po angielsku umożliwiały mi praktyczne użycie języka i budowały moją pewność siebie w komunikacji. Oprócz tego, lekcje wzbogacane były różnorodnymi materiałami, co sprawiało, że były interesujące i angażujące. Jestem bardzo zadowolona z tych zajęć i serdecznie polecam lekcje z panią Eweliną każdemu, kto chce efektywnie uczyć się języka angielskiego.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2024

Polecam serdecznie. Lekcje przebiegają w niesamowicie przyjemnej atmosferze, przez co nauka idzie dużo lepiej. Materiały, które są przygotowane przez Panią Ewelinę do omówienia na zajęciach są zawsze starannie dobrane do potrzeb i umiejętności ucznia. Na korepetycjach przygotowywałam się do matury i dzięki temu nie miałam z maturą z języka angielskiego żadnych problemów zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2024

Dwójka naszych dzieci uczy się u Pani Eweliny, jesteśmy bardzo zadowoleni. Młodszy syn zdał w zeszłym roku egzamin ósmoklasisty z bardzo wysokim wynikiem. Gdy trafił na zajęcia miał bardzo niski poziom. Starszy syn przygotowuje się do matury rozszerzonej w tym roku. Dzięki zajęciom mówi już płynnie i w szkole radzi sobie świetnie. Serdecznie polecam

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2023

Polecam, przygotowywałam się z Panią Eweliną do matury i wszystkie zdałam na bardzo wysoki wynik

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2023

Szczerze polecam korepetycje u Pani Eweliny! Zajęcia są prowadzone w sposób profesjonalny, zapewnione są ciekawe materiały a atmosfera jest bardzo miła. Dzięki tym zajęciom zdałam maturę pisemną i ustną na bardzo wysoki wynik.

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2023

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Dzięki tym korepetycją uzyskałam satysfakcjonujący wynik na maturze z języka angielskiego z podstawy i rozszerzenia, przyjazna atmosfera podczas zajęć, godne polecenia.

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2023

Świetny nauczyciel z konkretnym podejściem do ucznia przynoszącym widoczne efekty!! Z Panią Eweliną przygotowywałam się do matur z obu języków (niemiecki i angielski) które zdałam na 90+ % Również mój brat złapał ogromną chęć do nauki angielskiego, właśnie dzięki wspaniałemu podejściu tej korepetytorki, co przekłada się teraz na jego bardzo dobre oceny (z którymi kiedyś było nie tak kolorowo). Serdecznie polecam każdemu :))

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2023

szczerze polecam zajęcia z panią Eweliną! Pracujemy razem już ponad rok, w ostatnim czasie przygotowywała mnie do egzaminu językowego na studia- jestem bardzo zadowolona z wyniku. Bardzo konkretna nauczycielka, materiały się ciekawe, z różnych źródeł, nigdy nie jest nudno podczas zajęć, Dużo rozmawiamy po angielsku, dzięki czemu nie mam już oporów by mówić.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2023

Uczęszczam na zajęcia już ponad 2,5 roku. Wpierw Pani Ewelina przygotowywała mnie do egzaminu ósmoklasisty, teraz zdałam dzięki wspólnej nauce certyfikat FCE. Bardzo konkretna, rzetelna nauczycielka, dużo wymaga. Bardzo cenie sobie miłą, luźną atmosferę na zajęciach

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2023

Pani Ewelina jest bardzo sumiennym nauczycielem. Córka uczęszcza już 3 lata i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ma świetny kontakt z córką, kładzie nacisk na poprawna wymowę i na swobodę w komunikacji. Bardzo polecam!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2023

Córka uczęszcza do Pani Ewelina na zajęcia z obu języków. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Córka nadrobiła początkowe zaległości które miała, po roku nauki różnica ogromna. Nie ma już żadnych problemów ze zrozumieniem, komunikacją a nawet polubiła naukę języków, co pierwotnie wywoływało łzy. Bardzo polecamy współpracę z Panią Ewelina. Miła, cierpliwa i bardzo kompetentna osoba.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2022

Dzięki owocnej współpracy zdałam FCE na najwyższą ocenę. Bardzo polecam zajęcia z panią Eweliną. Cierpliwa, zaangażowana, świetnie tłumaczy.

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2022

Zajęcia prowadzone są wspaniale, nauczycielka cierpliwa, bardzo dobrze wszystko wyjaśnia, córka po roku zajęć zaczela swobodnie mówić. Wcześniej zajęcia w szkole językowej nie przynosiły żadnych efektów. Ewelina przygotowała córkę do egzaminu osmoklasisty, teraz kontynuuje naukę będąc w liceum. Bardzo polecam nauczycielke.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2022

Polecam zajęcia z panią Eweliną. Przygotowywała mnie do rozszerzonej matury z języka angielskiego i języka niemieckiego, dzięki tej współpracy otrzymałem 100% i 96%. Zajęcia zawsze były przemyślanie przygotowane, powtórzyliśmy wszystkie najważniejsze zagadnienia pod kątem matury, niczym nie byłem zaskoczony podczas egzaminów. Bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu i dostaniu się na studia, o których marzyłem :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2022

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Eweliną. Mam je od około dwóch lat i dzięki nim bardzo dobrze zdałam egzaminy i dostałam się do klasy dwujęzycznej. Wcześniej nic nie umiałam powiedzieć ani poprawnie napisać przez to, że bałam się mówić i nie rozumiałam podstawowej gramatyki. Na lekcjach nadrobiłam gramatykę i uporządkowałam dotychczasową wiedzę na dość wysoki poziom. Oczywiście na razie zamierzam kontynuować lekcje z Panią Eweliną i jeszcze raz polecam z całego serca.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2022

Pani Ewelina bardzo podniosła mój poziom zarówno w mówieniu jak i pisaniu. Miałam bardzo nieuporządkowaną wiedzę i duże problemy z mówieniem. Bardzo owocna współpraca. Zajęcia są ciekawe, nie monotonne, dużo rozmawiamy.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2021

Od pierwszych zajęć jestem bardzo zadowolony. Ewelina wyjaśnia wszystko bardzo przystępnie i zrozumiale. Zajęcia bardzo dobrze zorganizowane

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2021

Z panią Eweliną współpracujemy ponad dwa lata. Wpierw przygotowała nasza córkę do egzaminu ósmoklasisty- świetny wynik! Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni tym bardziej że w szóstej klasie córka nie potrafiła nic powiedzieć po angielsku uczęszczając tylko na lekcje w szkole. Teraz wspiera nas w liceum, dzięki czemu córka nie ma problemów i stresu z nauka języka i naprawdę mówi swobodnie i biegle. Bardzo polecam tę lektorkę!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2021

Polecam zajęcia z p.Eweliną. Zaczęłyśmy uczyć się w zeszłym roku i dzięki niej mój poziom z początkującego poprawił się na tyle, że jestem w stanie bez problemu się porozumiewać i pisać maile służbowe bez ciągłego posługiwania się Translatorem. Zajęcia są zawsze ciekawe, zawsze jest dużo różnorodnych materiałów, a ta godzina zajęć mija błyskawicznie:)

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2021

Serdecznie polecam zajęcia z p.Eweliną.Jest to lektorka z ogromnym doświadczeniem,a każde zajęcia są wcześniej przygotowane i ciekawe. P.Ewelina korzysta z wielu materiałów,a nie tylko z jednej książki,podsyła linki do ciekawych artykułów i listeningów.W tym roku szkolnym również będę kontynuowała zajęcia z p.Eweliną:)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2021

Bardzo polecam zajęcia z Panią Ewelina. Świetnie przygotowała mnie do certyfikatu z języka niemieckiego. Zajęcia zawsze odbywały się o wyznaczonej porze. Dostawałam dużą ilość materiałów, zarówno ze słuchu, pisania i czytania. Wszystko bardzo rzetelnie sprawdzane i omawiane.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2021

Polecam zajecia z angielskiego z Ewelina. Mila atmosfera, szybko przygotowala mnie do certyfikatu. Dzieki niej nie stresowalam sie przed egzaminem i zdalam na najwyzsza ocene!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2021

Lekcje skrupulatnie zorganizowane z praktycznym podejściem. Tematyka zajęć bardzo różnorodna, ciekawe materiały pozwalająca rozwinąć słownictwo. Konwersacje przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze, z dużym naciskiem na poprawność gramatyczną i prawidłową wymowę. W bardzo przejrzysty sposób tłumaczy zawiłości gramatyczne i leksykalne. Dodatkowo sporo praktycznych wskazówek. Bardzo cierpliwa, inteligentna i ciepła osoba.
Wszystko to umożliwiło mi zdanie certyfikatu językowego na bardzo wysokim poziomie. Dlatego też , polecam każdej osobie, której zależy na zdecydowanej poprawie swojego języka!
Pozdrawiam

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2020

Bardzo polecam zajęcia z Panią Ewelinę! Świetnie przygotowała mnie do matury na poziomie podstawowym i pomogła w przełamaniu bariery w mówieniu oraz genialnie wytłumaczyła zagadnienia gramatyczne.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Eweliną. Współpracujemy od 2014 roku dzięki tym zajęciom mówię biegle w języku angielskim. Umożliwiło mi to podjęcie pracy w środowisku anglojęzycznym bezpośredni swobodny kontakt z osobami z Wielkiej Brytanii. Ewelina kładzie duży nacisk na swobodę w komunikowaniu się oraz poprawność gramtyczną wypowiedzi

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Bardzo polecam Panią Ewelinę! Świetnie przygotowała mnie do matury zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym, pomogła w przełamaniu bariery w mówieniu oraz genialnie wytłumaczyła zagadnienia gramatyczne.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2019

Zajęcia są bardzo ciekawe , zróżnicowane . Ewelina kładzie duży nacisk na swobodę w komunikowaniu się . Po kilku tygodniach przestałem się wstydzić rozmawiać z kontrahentami po angielsku . Polecam

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2019

Zajęcia są bardzo urozmaicone , Ewelina kładzie duży nacisk na swobodę w komunikowaniu się , regularnie sprawdza postępy w nauce. Serdecznie polecam !

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2019

Bardzo zaangażowana lektorka, świetna atmosfera podczas zajęć, jest wymagająca ale potrafi wyjaśnić zrozumiale wszystkie niejasności. Polecam!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2019

Każda minuta zajęć jest w pełni wykorzystana i w końcu znalazłem lektorkę która reaguje na prośby co do formy zajęc - w moim przypadku język biznesu. Śwetne zajęcia!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2018

Wymagająca i cierpliwa, a przede wszystkim potrafi wszystko spokojnie wytłumaczyć. Ważne że motywuje do nauki na bieżąco, przepytuje z zajęć co daje efekty po kilku tygodniach. Polecam !

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2018

Świetna lektorka która bardzo motywuje do nauki. W końcu przestałem się bać mówić po angielsku.

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2017

Polecam Panią Ewelinę. Bardzo profesjonalnie podchodzi do zajęć . Zawsze jest przygotowana. Ciekawie prowadzi zajęcia aż chce się więcej.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2017

Bardzo polecam zajęcia z Eweliną- jest zawsze przygotowana do zajęć, dostosowuje je do poziomu ucznia. Stara się żeby wszystko było jasne i zrozumiałe. Duży nacisk kładzie na mówienie i pozbycie się blokady w mówieniu

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2016

Milo i profesjonalnie. Nauka angielskiego z Eweliną jest dla mnie czystą przyjemnoscią. Polecam tym którzy chcą przełamać barierę i nauczyć się mówić.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2016

Polecam Panią Eweline. Przygotowywała mnie do egzaminu FCE i dzięki tym zajęciom zdałam go bez problemu.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2015

Świetna lektorka! Bardzo komunikatywna, zawsze przygotowana i z ogromną wiedzą.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2015

Ewelina jest fantastyczną profesjonalną lektorką dzięki której w końcu nauczyłam się angielskiego

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2014

Zajęcia z Eweliną to wielka przyjemnośc i poczucie , że wykorzystuję mój czas bardzo efektywnie. Moim największym problemem było mówienie, dzięki Ewelinie mówię bez obaw. Wprowdza bardzo miłą atmosferę podczas zajęć, jest wymagająca ale potrafi też pochwalić :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2014

Serdecznie polecam Panią Ewelinę! Naula angielskiego szla mi bardzo opornie, a potrzebowalam podszkolić moje umiejętności w bardzo krótkim czasie ze względu na pracę. Dzięki p.Ewelinie szybko się podszkoliłam i nie boję się mówic. Jest bardzo zaangażowana i wytłumaczy z cierpliwością wszystkie niejasności.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.