Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
 
Online

Filip Kępka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Filip Kępka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - 04.2021
Technikum nr 1 im. Stanisława Staszica
Technik Informatyk
Kursy i szkolenia
06.2019
Kurs Marketingu Internetowego
02.2020
ECDL PROFILE CERTIFICATE
06.2020
Certyfikat Kurs PHP 7 - od podstaw
08.2020
Kwalifikacja Zawodowa
Doświadczenie
11.2019 - aktualnie
Grafika
Pojedyncze prace robione dla znajomych bądź klientów.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2022

Z całego serca polecam Pana Filipa, który każdego dnia sumiennie uczył mnie programowania. Ma świetne podejście do uczniów. Mimo zakończenia naszej nauki wciąż utrzymujemy kontakt i interesuje się moją dalszą drogą.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2022

Inspirujący korepetytor. Dobrze tłumaczył. Na przygotowanych wcześniej materiałach. Największe wrażenie zrobiła na mnie jego sprawność w posługiwaniu się programami oraz to w jaki sposób miał je skonfigurowane. Polecam.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2022

Jako osoba z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie jestem w stanie potwierdzić wiedzę i jakość tego, jak naucza p. Filip. Jednocześnie, miałem okazję słyszeć jak p. Filip naucza i wiem, że jest to bardzo jakościowy sposób nauki. Pan Filip jest spokojny, dokładny, cierpliwy, a także skrupulatny.
Polecam z całego serca Pana Filipa jako korepetytora.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2022

Świetny nauczyciel! W krótkim czasie można ogarnąć o wiele więcej niż na zwyczajnej lekcji. Połączenie praktyki z teorią to świetne podejście. Potrzebowałem pomocy z matmą bo nie ogarniałem dwóch tematów i jestem zadowolony bo udało mi się to ogarnąć z wynikiem 95% na sprawdzianie. Gorąco polecam

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2022

O wiele lepszy nauczyciel niż większość wykładowców na politechnikach. Łączy teorie z praktyką. Zleca projekty do wykonania prywatnie, które stanowią zadania domowe, dzięki temu utrwalamy wiedzę. Gdybym mógł to dałbym celujący. W 10 godzin podciagnął mój JavaScript do poziomu, który pozwolił mi na napisanie 3 aplikacji internetowych. Ponownie zakochałem się w programowaniu i nie ustępuję. Dzięki wsparciu Filipa osiągnąłem poziom, który pozwala mi na realne zatrudnienie w branży web developmentu.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2022

Mega polecam rzeczowo wytłumaczy każdy aspekt z którym ma się problem. Jest wyrozumiały i cierpliwy. Polecam wszystkim

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2022

Bardzo dobry nauczyciel. Miła atmosfera i super materiały. Bardzo polecam.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2022

Bardzo wyrozumiały i dobrze uczący nauczyciel. Na zajęciach wprowadza przyjemną atmosferę oraz jest otwarty na wszystkie głupie pytania które zadawałem ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.