"Artysta" Jakub Paradowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław (Na terenie całego miasta)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

mgr fortepianu Jakub Paradowski

Fortepian dla osób początkujących oraz z doświadczeniem.

mgr fortepianu Jakub Paradowski absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego w Wrocławiu w klasie dr hab. Jakuba Stankiewicza serdecznie zaprasza na lekcje gry na fortepianie.

Od przeszło dwudziestu lat zajmuję się grą na fortepianie. Mam za sobą sześcioletni cykl szkoły muzycznej pierwszego stopnia, sześcioletni cykl szkoły muzycznej drugiego stopnia o profilu jazzowym oraz akademię muzyczną. Przez ten cały czas zbierałem niezbędne doświadczenie oraz umiejętności potrzebne do wykonywania zawodu muzyka. Niezliczona liczba koncertów, współpraca przy autorskich projektach oraz udział jako akompaniator na festiwalach muzycznych pozwoliły mi posiąść wszechstronne umiejętności w grze na fortepianie. To zaowocowało chęcią do dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem z innymi. Po odbyciu kursu pedagogicznego z metodyką nauczania gry na fortepianie postanowiłem przystąpić do nauczania.

Dziesięcioletnie doświadczenie jako nauczyciel oraz pedagog pozwoliły mi opracować autorski program pracy z uczniami na różnych poziomach gry na instrumencie. Na zajęciach poznajemy techniki gry na fortepianie od muzyki klasycznej po muzykę filmową, rozrywkową oraz jazzową. Dobierając repertuar kieruję się zamiłowaniem oraz pasją ucznia, do utworów które kocha, tak aby nauka była dla niego wspaniałą przygodą. Staram się również poszerzać przed uczniem horyzonty muzyczne, odkrywając różne gatunki muzyki oraz ich najwybitniejszych przedstawicieli. Dzięki takim wzorcom zagadnienia związane z czytaniem nut, interpretacją, grą ze słuchu czy aranżacją są przyswajane przez uczniów ze zrozumieniem jako obowiązkowe elementy nauczania niezbędne w kształceniu muzycznym.

Jednym z zagadnień omawianych na zajęciach jest kompozycja . Jest to moja autorska metoda nauczania polegający na twórczym podejściu do instrumentu. Dzięki otwartości oraz nieskrępowanej atmosferze udaje mi się odkrywać  umiejętności kompozytorskie już u najmłodszych uczniów.

Gra na instrumentach Orffa to kolejny element kształcenia, który ma szerokie zastosowanie podczas edukacji muzycznej.  Dzięki palecie barw jakie oferują chętnie z nich korzystam podczas omawiania najróżniejszych pojęć muzycznych. Mają one również świetnie zastosowanie podczas wykonywania duetów gdzie uczeń gra na fortepianie a nauczyciel towarzyszy uczniowi wykorzystując wspomniane instrumenty.

Nowe technologie . Wszyscy dobrze zdajemy sobie sprawę, że nowe technologie typu smart phone/tablet/laptop nieustannie rozpraszają naszą uwagę ale wykorzystywane w odpowiedni sposób pozwala urozmaicić lekcję co pozytywnie wpływa na jej atrakcyjność oraz efektywność - w szczególności u młodych. Korzystając ze znanych im urządzeń wchodzę niejako do ich świata przemycając treści muzyczne. Na lekcji korzystam tylko z profesjonalnych i sprawdzonych aplikacji muzycznych, które pozwalają mi w oryginalny i zrozumiały sposób wyjaśnić zagadnienia muzyczne. 

Więc jeśli szukasz lekcji gry dla siebie lub swoich bliskich , chcesz poznać wspaniały świat muzyki i pobudzić swoją kreatywność - po prostu zadzwoń:)
Serdecznie zapraszam - dzieci od 4 roku życia, młodzież, osoby dorosłe oraz seniorów.

Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na realizowanie swoich marzeń :)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

"Artysta" Jakub Paradowski
ul. Konduktorska 2/10
52-130 Wrocław
NIP: 899-28-25-959

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2000 - 06.2006
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Mrągowie
fortepian
06.2007 - 06.2013
Wrocławska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Zbigniewa Czwojdy
Jazz i Muzyka Rozrywkowa - fortepian
10.2013 - 06.2016
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie
Licencjat
- Jazz i Muzyka Rozrywkowa, Ist. - fortepian
10.2017 - 06.2019
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
Magister
Jazz i muzyka estradowa
Kursy i szkolenia
09.2018
Świadectwo Ukończenia Studium Pedagogicznego Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
Doświadczenie
09.2010 - aktualnie
Prywatne zajęcia z gry na fortepianie
09.2012 - aktualnie
Muzyk sesyjny
Współpracuje z wieloma zespołami muzycznymi i innymi podmiotami podczas występów artystycznych.
09.2017 - aktualnie
"Artysta" Jakub Paradowski
http://www.artysta.edu.pl
06.2018 - aktualnie
Ada Maksymowicz Band

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.