Sergiusz Lindyberg

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję korepetycje z filozofii dla studentów i uczniów szkół średnich.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu studentów do egzaminów ustnych i pisemnych. Skutecznie pomagam zdać egzamin, napisać dowolny filozoficzny tekst, jak również zapoznać się z wybranymi dziedzinami filozofii jako sztuki patrzenia na świat i myślenia.
W ramach oferty istnieje możliwość pomocy przy pisaniu tekstów filozoficznych na dowolny temat. Pomagam min przy zagadnieniach etycznych, ontologicznych, metafizycznych, jak i z zakresu historii filozofii.

Z powodzeniem pomagam studentom i uczniom jak i wszystkim tym, którzy takowej pomocy potrzebują. Z powodzeniem również udzielam pomocy przy
zagadnieniach etycznych i metafizycznych
jak i wszystkich innych wymagających wnikliwości i cierpliwości

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2024

Serdecznie polecam. Rzetelny, sympatyczny korepetytor, który przekazuje wiedzę z ogromną pasją:)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2020

Wszystkim polecam współprace z Panem Sergiuszem, bardzo kompetentny i zna sie na rzeczy, napewno pomoże Wam z każdym problem filozoficznym!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2020

Polecam serdecznie Pana Sergiusza! Praca zrobiona na czas, dokładnie. Widać ze osoba zna się na rzeczy i kocha to co robi :) kontakt z Panem Sergiuszem był bardzo dobry, odbierał nawet w bardzo późnych godzinach jesli chciałam omówić dokładniej prace. Z czystym sumieniem polecam! Wszystko idealnie! :)

avatar
Svitlana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2019

Bardzo dobry i miły kontakt, szybka, uczciwa i bezproblemowa współpraca. Osoba warta polecenia!!!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2017

Polecam z całego serca. Rozmowa i wsparcie na bardzo wysokim poziomie kultury osobistej. Doskonała znajomość z wielu dziedzin nauki pozwala szerzej spojrzeć na świat. Profesjonalista w swojej dziedzinie. Życzę dalszych sukcesów i czekam na Pańska książkę. Dziękuję.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
20 października 2017

Bardzo kompetentny korepetytor. Wieloraka metoda zaprezentowania problemów osobowościowych w psychologii klinicznej. Bardzo interesujące, cenne i przydatne korepetycje. Gorąco polecam :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2015

Jestem bardzo zadowolony! Przede wszystkim- terminowość. Poza tym bardzo kompleksowa pomoc oraz rzetelność. Wszystkie zagadnienia filozoficzne zostały mi wytłumaczone w bardzo przejrzysty sposób. Korepetytor bardzo na plus. Serdecznie polecam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2015

Jestem bardzo zadowolona z usługi. Terminowa, kompleksowa pomoc. Dawno nie spotkałam tak kompetentnej i profesjonalnej osoby. Oryginalność w 100%. Szczerze polecam!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2014

Jestem naprawdę bardzo zadowolony! super podejście, kontakt natychmiastowy, i co najważniejsze umiejętność przekazania wiedzy na najwyższym poziomie.
Serdecznie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.