Bartosz Migała

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Bydgoszcz
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka40 - 80 / 60 min

Bartosz Migała

Opis ogłoszenia

O mnie

Jestem absolwentem fizyki teoretycznej na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej na UMK. Studia ukończyłem z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie studiuję matematykę na Wydziale Matematyki i Informatyki na UMK oraz współpracuję naukowo w Interdyscyplinarnym Centrum Nowoczesnych Technologii UMK. Nauki ścisłe, w szczególności fizyka i matematyka, od zawsze były moją pasją.

Doświadczenie

Korepetycji udzielam od 4 lat. Pomogłem wielu uczniom w zdobyciu wysokiego wyniku na egzaminie maturalnym, który pozwolił im dostać się na dobre studia. Współpracowałem z młodszymi osobami, którym pomogłem w zaliczeniu kolejnych klas. Udzielałem również korepetycji studentom kierunków inżynierskich z zakresu fizyki i matematyki.

Sposób nauczania

Na swoich zajęciach stosuję indywidualne podejście do uczniów, wykorzystując ich mocne strony i zainteresowania. Uważam, że dobre wyniki wynikają ze zrozumienia przedmiotu, dlatego kładę nacisk na rozwój właściwego sposobu rozwiązywania problemów, odchodząc od metody bezrefleksyjnego liczenia wielu zadań, tak powszechnej w dzisiejszych szkołach. Staram się także przedstawić fizykę z innej strony – fascynującej i namacalnej – aby stworzyć w uczniach potrzebę samodzielnego poszerzania swojej wiedzy.

Materiał

Dla uczniów zainteresowanych egzaminem maturalnym opracowuję całoroczny lub semestralny program nauczania który realizuje wszystkie obowiązujące zagadnienia z fizyki lub matematyki. Dostosowuję się również do potrzeb ucznia, pomagając mu zrozumieć bieżący materiał omawiany w szkole.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.