Bartosz Migała

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka40 - 80 / 60 min

Bartosz Migała

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

Dlaczego warto wybrać współpracę ze mną?

  • jestem rzetelny i zaangażowany
  • mam wieloletnie doświadczenie
  • stosuję nowoczesne metody nauczania
  • gwarantuję miłą atmosferę
  • oferuję również korepetycje online z wykorzystaniem tabletu graficznego

O mnie
Jestem absolwentem dwóch kierunków ścisłych – matematyki oraz fizyki teoretycznej, które ukończyłem na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Obecnie współpracuję naukowo z Interdyscyplinarnym Centrum Nowoczesnych Technologii UMK. Nauki ścisłe, w szczególności matematyka i fizyka, od zawsze były moją pasją.

Doświadczenie

Korepetycji udzielam od 6 lat, a od 4 lat jest to moje główne zajęcie. Pomogłem wielu uczniom w zdobyciu wysokiego wyniku na egzaminie maturalnym, który pozwolił im dostać się na wymarzone studia. Współpracowałem również z młodszymi osobami, którym pomogłem w zaliczeniu kolejnych klas. Udzielałem korepetycji olimpijczykom na poziomie szkoły średniej i studentom kierunków inżynierskich z zakresu matematyki i fizyki.

Sposób nauczania

Uważam, że dobre wyniki wymagają zrozumienia przedmiotu, dlatego kładę nacisk na rozwój właściwego sposobu rozwiązywania problemów, odchodząc od metody bezrefleksyjnego liczenia wielu zadań, tak powszechnej w dzisiejszych szkołach. Staram się także przedstawić matematykę i fizykę z innej strony – fascynującej i namacalnej – aby stworzyć w uczniach potrzebę samodzielnego poszerzania swojej wiedzy. Podczas zajęć korzystam z nowoczesnych metod dydaktycznych opartych na oprogramowaniu komputerowym (GeoGebra, Desmos). Pozwala to przedstawić graficznie omawiane zagadnienia i badać je w sposób interaktywny.

Materiały

Dla uczniów zainteresowanych egzaminem maturalnym opracowuję całoroczny lub semestralny program nauczania, który realizuje wszystkie obowiązujące zagadnienia z matematyki lub fizyki. Dla swoich uczniów stworzyłem zbiór precyzyjnie dobranych zadań, które skupiają się na najważniejszych zagadnieniach z poszczególnych działów. Dostosowuję się też do potrzeb ucznia, pomagając mu zrozumieć bieżący materiał omawiany w szkole.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2022

Bardzo polecam, Pan Bartosz świetnie pomógł mi w przygotowaniu do matury. Lekcje prowadzone bardzo zrozumiałym językiem oraz co najważniejsze ciekawe.

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2022

Pan Bartosz świetnie tłumaczy, wyprowadził mnie ze słabych ocen. Bardzo polecam

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2022

Bardzo polecam, warto pytać o wszystko, ponieważ zawsze postara się na dane pytanie odpowiedzieć!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2022

Świetne korepetycje, pan Bartosz jest cierpliwym i dobrym korepetytorem który świetnie uczy. Bardzo mi pomógł w nauce na maturę.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2022

Najlepszy korepetytor jakiego dotychczas miałam. Niedawno pisałam maturę i jeszcze trzy miesiące wcześniej myślałam ze jej nie zdam bo poprzedni korepetytorzy nie potrafili uczyć. Jednak gdy trafiłam do Bartka zrozumiałam wiele dzięki czemu do matury podeszłam na luzie i min. 50% gwarantowane(przygotowywaliśmy się tylko na 30%). Naprawdę polecam.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2022

Świetny korepetytor, cierpliwy, bardzo dobrze tłumaczący i zachęcający do kreatywności. Nie wiem jak bym sobie poradził na maturze bez tych zajęć.

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2021

Serdecznie polecam! Pan Bartosz doskonale tłumaczy, lekcje mają miłą atmosferę i dużo się z nich wynosi.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2021

Pan Bartek jest rzetelny, punktualny , lekcje są prowadzone w miłej atmosferze, materiał (nawet najtrudniejszy) jest tłumaczony w sposób prosty i zrozumiały dla ucznia. Polecam serdecznie.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2021

Możnaby rzec, że ciężko jest osiągnąć sukces i zagłębić się w fizyce. Z Panem Bartoszem w bardzo miłej atmosferze nawet przy zajęciach online jest to wręcz pewne. Super wyjaśnione poszczególne tematy i działy, w sposób inny niż każdy. Pan Bartosz stara się w jak najłatwiejszy sposób przekazać dość trudne zagadnienia. Serdecznie polecam pana Bartosza, dla każdego kto ma jakikolwiek problem z fizyką. Chętnie w przyszłości w przypadku problemów odezwę się do Pana Bartosza ;)

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Ostatnie pół roku spędziłem na nauce fizyki do matury z Panem Bartoszem. Mimo, że lekcje były przeprowadzane online, dużo z nich wynosiłem, a jak wiadomo, to nie są najwygodniejsze warunki do pracy. Pan Bartosz był zawsze przygotowany do lekcji, a w razie ewentualności był z nim łatwy kontakt. Poza tym doceniałem jego podejście do ucznia oraz dobry humor. Serdecznie polecam!

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2020

Najlepszy korepetytor, super podejście do ucznia, bez stresu, miło i efektownie. Polecam serdecznie

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.