Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Ząbki
Pruszków
Piastów
Warszawa (Białołęka +3)
Wrocław
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Masz problemy z j. niemieckim? Nie mogłeś lepiej trafić! Chętnie pomogę Ci przełamać barierę językową, uczę od elementarnych podstaw aż do płynności w komunikacji, miła, przyjacielska atmosfera.
Spróbuj ! A na pewno nie pożałujesz. Moim założeniem jest nauczyć języka do tego stopnia, aby funkcjonował jak język ojczysty. Zapewniam własne materiały, a metody nauczania dobieram indywidualnie do potrzeb i zainteresowań uczniów.
Serdecznie polecam; -) _PS.  Dodatkowo daję moim uczniom możliwość BEZPŁATNYCH konsultacji przez internet. Od czerwca 2015 nauka również przez Skype; -) _
Niemiecki językiem sukcesu Deutsch – die Sprache des Erfolgs.  Na wszystkie wiadomości staram się odpisywać na bieżąco bądź do 2 godzin.
Doświadczenie:
Praktyki nauczycielskie (liceum), 3 lata pracy jako korepetytor, udział w wielu wolontariatach (współpraca z młodzieżą niemiecką) liczne wyjazdy do Niemiec.
*Wystawiam faktury VAT.
koszt zajęc zależy od ich częstotliwości ;
 38zł gdy 1 lekcja tygodniowo
  34zł gdy 2 lekcje
   33zł -gdy 3 lekcje 
    32-zł gdy 4 lub więcej

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 19:00
Niedziela10:00 - 18:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Sławomir Franciszek Kozak
SENIKOLO
03-287 Warszawa
NIP: 8681766769

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2018

Doskonały nauczyciel. Zawsze perfekcyjnie przygotowany i oddany temu co robi. Ocena bardzo dobra nie oddaje w pełni mojej oceny współpracy z Panem Sławkiem. Moim zdaniem zasługuje On zdecydowanie na 6+.
Wysiłek jaki Pan Sławek wkłada, w to by nauczyć swoich uczniów języka niemieckiego jest wręcz niewiarygodny, a przygotowane materiały to profesjonalizm na najwyższym poziomie. Dodatkowo, zawsze punktualny, zawsze pełen energii i zaangażowania.
Miałam zaszczyt korzystać z lekcji u Pana Sławka i polecam tego Nauczyciela dla wszystkich, którzy chcą się uczyć i którzy chcą się nauczyć!
Panie Sławku bardzo dziękuję - jest Pan najlepszy!!!!

avatar
Linda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2015

Świetny nauczyciel. Niezwykle oddany swojej pracy, w pełni zaangażowany i przygotowany do zajęć. Mobilizuje do nauki nawet najbardziej opornych. Polecam ze 100% pewnością :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2013

Bardzo dobry nauczyciel! Zawsze doskonale przygotowany do zajęć i mocno zaangażowany w postęp ucznia. Dostarcza autorskie materiały do nauki języka i stosuje skuteczne techniki nauczania. Polecam :)

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2013

Bardzo dobry nauczyciel, świetnie przygotowany do każdych zajęć, prowadzi ciekawe i motywujące do dalszej pracy lekcje!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2012

Bardzo dobry korepetytor. Ciekawe lekcje, oryginalne metody nauczania, miła atmosfera, szybko widoczne efekty. GORĄCO POLECAM.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2012

Najlepszy korepetytor, pełen zaangażowania i zawsze perfekcyjnie przygotowany. Zajęcia to sama przyjemność. Polecam!

avatar
Ewa K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2012

Sumienny, sympatyczny i godny polecenia korepetytor prowadzący ciekawie i zrozumiale zajęcia. Zawsze jest świetnie przygotowany do zajęć i tłumaczy zawsze jasno i zrozumiale tak aby mój syn, uczeń gimnazjum wszystko zrozumiał. Syn jest naprawdę zadowolony z zajęć. Z czystym sumieniem gorąco polecam.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2012

Bardzo miła atmosfera zajęć. Kompetentny, punktualny i sumienny korepetytor. Ponadto między lekcjami zawsze można liczyć na dodatkową pomoc językową. Bardzo polecam :)

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2011

Świetne nastawienie do ucznia, bardzo sumienny i skromny, nigdy nie spóźnia się, lekcje odbywają się w dobrej atmosferze, oczywiście kompetentny.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2011

Nauczyciel zawsze przygotowany do zajęć, zajęcia są przemyślane, dobrze dobrane słownictwo i gramatyka.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.