Sebastian Mierzyński

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Poznań

Sebastian Mierzyński

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/57 opinii
Dla użytkownika Sebastian Mierzyński

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 09.2011
Politechnika Łódzka
Licencjat
Matematyka Stosowana
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
7 lutego 2018

Polecam tego korepetytora. Pomógł mi nauczyć się na zaliczenie poprawkowe z ćwiczeń z matematyki, które udało mi się uzyskać. Prowadzenie lekcji uważam za naprawdę dobre, atmosfera jak najbardziej okej, tłumaczenie zagadnień w możliwie najprostszy sposób tak żeby zrozumieć i dodatkowo pokazać jak myśleć logicznie podczas robienia zadań. A sam korepetytor jest wyrozumiałą osobą i bardzo życzliwą.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2014

Z czystym sumieniem polecam!
Bardzo wyrozumiały i rzetelny korepetytor. Wszystko doskonale wytłumaczył, zajęcia odbyły się w bezstresowej atmosferze. Widać, że ma podejście do ucznia i potrafi "zmusić" do myślenia :)
Jeszcze raz polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2014

Polecam tego korepetytora. Przed uczęszczaniem na zajęcia nie wierzyłem że uda mi się zdać maturę. Nie radziłem sobie z matematyką. Zajęcie odbywały się płynnie, w miłej atmosferze, bezstresowo. Wszystkie zagadnienia zostały bardzo dobrze wytłumaczone i omówione. Polecam !

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2014

Zdecydowanie polecam wszystkim!
Korepetycje z Sebastianem to dla mnie czysta przyjemność! Uczy mnie od około 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolony z efektów. Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra a wręcz idealna, jeśli czegoś nie rozumiałem Sebastian bez problemu znajdował inną metodę aby mi wytłumaczyć coś z czym mam trudności – innymi słowy ma on bardzo dobre podejście do ucznia. Co do terminów zajęć nigdy nie było problemu z dogadaniem się na konkretny termin/godzinę. Sądzę, że jak dotąd jest to najlepszy korepetytor z jakim pracowałem. Liczę na to, że spotkamy się w przyszłym roku szkolnym.

avatar
Wacław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2014

Ten korepetytor jest naprawdę rzeteleny i umiejętnie podchodzi do ucznia. Już nawet nie chodzi o wysoki poziom posiadanej przez niego wiedzy, ale również o niesamowicie widocznym "troskliwym" podejściu do podopiecznego. Potrafił rozwinąć skrzydła nawet moim małym nielotkom. Dzieci zaczęły przynosić do domu znacznie lepsze oceny. Widać niepodważalną poprawe w ich poziomie przyswajania i rozumienia nowych zagadnień. POLECAM !!!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2014

Zdecydowanie Polecam!

W bardzo szybkim czasie przygotował mnie do kolokwium z którym od dłuższego czasu miałem problem.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2013

Dzięki Sebastianowi zdałem Maturę, z którą wcześniej miałem problemy. Duża wiedza, łatwy przekaz, dobra atmosfera pracy. Z każdej lekcji ochoczo wynosiłem kolejne porcje wiedzy którą mi Sebastian przekazywał.
Gorąco Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.