Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Sopot
Gdańsk
Gdynia
Rumia
Rębiechowo
Chwaszczyno
Reda

Sebastian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Sebastian

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Najlepszy korepetytor jakiego spotkałem!!! Odkąd uczęszczam na korepetycje do Pana Sebastiana matematyka nie jest już dla mnie problemem. Polecam serdecznie!!!!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2017

Super zajęcia! Gość jest komunikatywny, rzeczowy i staranny. Gorąco polecam, 100% skuteczności. W 2 tygodnie przyswoiłem materiał na poprawkę i bez problemu zdałem egzamin!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2016

Najlepsze zajęcia z matematyki ever, prowadzone z pasją i zaangażowaniem, a jednocześnie na luzie : ) elastyczne godziny spotkań to również spore udogodnienie. Polecam każdemu!

avatar
Sławomir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2015

Korepetycje u Sebastiana sa bardzo pomocne. Mila atmosfera i bardzo dobre tlumaczenie na prawde wiele daje,a efekty widać już po pierwszym spotkaniu. Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.