Sebastian Smoleń

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Piaseczno
Warszawa
Gdańsk
Gdynia
Pruszków
Radzymin
Legionowo
Sochaczew

Sebastian Smoleń

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Sebastian Smoleń

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2021
Akademia Pedagogiki Specjalnej
Magister
Psychologia
09.2018 - 02.2019
Universidad de Sevilla
Psicología
10.2019 - aktualnie
Uniwesytet SWPS
Filologia hiszpańska
Kursy i szkolenia
07.2018
Certyfikat Dele C1
02.2019
Instituto de Idiomas - Universidad de Sevilla - Curso - Nivel Avanzado (B2)
Doświadczenie
10.2016 - aktualnie
Lekcje języka hiszpańskiego dla dorosłych i młodzieży, zarówno indywidualnie jak i w grupach. Na różnych poziomach zaawansowania: od zupełnych podstaw do zaawansowanego (B2).
03.2019 - 06.2019
Szkoła Językowa New Effect
07.2021 - 09.2021
Szkoła Językowa Just4Fun

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2020

Miałam okazje uczestniczyć w mini kursie u Sebastiana. Wspaniały nauczyciel, który ma indywidualne podejście do każdego. Zaproponował mi to czego najbardziej potrzebowałam, więc wykorzystaliśmy lekcje na ważnych dla mnie sprawach do omówienia. Rozmowa po hiszpańsku na ciekawe i rozwijające tematy. Nie przerywa a pod koniec omawianej kwestii zwraca uwagi na błędy i rozwiewa wszelkie wątpliwości! Polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2020

Uczę się u Sebastiana od roku. Jestem bardzo zadowolony z efektów. Praktycznie po roku nauki jestem w stanie komunikatywnie porozumiewać się w języku hiszpańskim.

Sebastian to świetny nauczyciel i niebanalna persona! Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Jestem uczennica Sebastiana od ponad roku. Do tej pory chodziłam na korepetycje (z języka angielskiego) u wielu nauczycieli ale w przypadku Sebastiana byłam zaskoczona jego zaangażowaniem do zajęć. Na każde zajęcia przychodzi przygotowywany, z opracowanymi zadaniami pod kontem zagadnienia i danego studenta.
Myśle ze Sebastian jest osobą która podchodzi do swojej pracy z pasja i ogromną rzetelnością ;-) a nie tylko pod kontem zarobku.
Młody człowiek, o dużym doświadczeniu i z niebanalnym podejściem do nauki! Polecam z całego serca!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2019

Polecam lekcje z Sebastianem. Miałem z nim lekcje przed jego wyjazdem przez dłuższy czas i dzięki temu zdecydowanie łatwiej mi zrozumieć język hiszpański. Lekcje u niego są prowadzone w ciekawy sposób, aż chce się przychodzić i czeka się na następną lekcję. Polecam serdecznie :)

avatar
Blanka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2017

Polecam! Świetna atmosfera podczas zajęć, ciekawy sposób ich prowadzenia. Polecam zarówno początkującym jak i osobom z dobrą znajomością języka.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Witam
W pierwszym semestrze Pan Sebastian uczył mojego syna jęz. hiszpańskiego. Wykazał się przy tym olbrzymią cierpliwością. Mi podobały się jego lekcje. Nie były nudne tak jak nudna jest nauka języka.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.