Sebastian Stanek

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Kraków
Ustrzyki Dolne
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Mam na imię Sebastian i jestem miłośnikiem języka ukraińskiego nad którym codziennie pracuję i coraz bardziej zgłębiam swoją wiedzę. Mówię i piszę bardzo dobrze po ukraińsku, ciężko pracuję nad tym oraz co najważniejsze codziennie praktykuję żywy język.
Chętnie pomogę Ci się nauczyć online (skype, zoom) tego pięknego języka od zera (A0-B1). Prawda jest taka, że to my sami się uczymy, a nauczyciele tylko naprowadzają nas na dobre tory. Więc będę odpowiednio Cię motywował do działania, żebyśmy mogli zobaczyć super efekty po pewnym czasie.
Ze swojej strony zapewniam ukraińskojęzyczne materiały na których będziemy pracować, profesjonalne podejście do nauczania online.
Sam się tak uczę i wiem na swoim ciężkim przykładzie jak się do tego zabrać. Oprócz tego w cenie zajęć oferuję opiekę dydaktyczną oraz komunikację w języku ukraińskim poza zajęciami.
Z własnego doświadczenia wiem, że komunikacja jest bardzo ważna, dlatego będę ją chciał jak najszybciej wprowadzić, żebyś mógł oswajać się z językiem i czerpał z tego dobrą zabawę! 

Українська мова буде для тебе дуже приємна і думаю, що це буде також твоє захоплення, а може і навіть любов ;) 

 Zapraszam do kontaktu!

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 21:00
Wtorek06:00 - 21:00
Środa06:00 - 21:00
Czwartek06:00 - 21:00
Piątek06:00 - 21:00
Sobota06:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2022

Bardzo dobry nauczyciel, świetne podejście do ucznia, lekcje przebiegają w miłej, przyjaznej atmosferze z elementami historii, kulturoznawstwa, pełen profesjonalizm, mocno polecam :-)

avatar
Vitaliy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2022

Дуже ввічливо,дуже уважно Себастьян веде лекціі,пристосовуючись до темпу розуміння матеріалу студентом.Та, взагалі, він дуже приємна і толерантна людина,котра може вислухати і зрозуміти твоі потреби.Навмисно написав цей відгук украінською мовою,щоб початківці зрозуміли,що на іх чекає якісний підхід,увага і досконале знання матеріалу.Polecam!!!!!

avatar
Khrystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2022

Bardzo dobry korepetytor, ciekawe zajęcia i atmosfera na nich. Polecam!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2022

Najlepszy korepetytor z jakim się uczyłem! Z tym Panem to nie jest tylko nauka ale też super zabawa!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2022

Świetny nauczyciel z bardzo dobrym podejściem do ucznia, bardzo elastyczny jeśli chodzi o godziny nauki. Lekcje to nie tylko nauka języka ale również bardzo dużo informacji odnośnie kultury, historii, czy tez ciekawostek dotyczących języka samego w sobie. Bardzo polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2021

Lekcje z Sebastianem są bardzo przyjemne, prowadzone w przystępny i przede wszystkim ciekawy sposób. Nie idziemy ani za szybko ani za wolno, tempo przystosowane jest do indywidualnych prefencji ucznia :) serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą poznać język i kulturę Ukrainy.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2021

Polecam z całego serduszka, skuteczna nauka w bardzo przyjemniej atmosferze.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2021

Lekcje ukraińskiego z Sebastianem są przede wszystkim bardzo przyjemne. Co najważniejsze, uczymy się języka od prawdziwego pasjonata. Każda lekcja jest ciekawa i różnorodna, nie ma rutyny. W trakcie zajęć Sebastian uczy nie tylko samego języka, ale także porusza kwestie około-językowe (historia, kultura, obyczaje), które znacznie ułatwiają zrozumienie oraz naukę ukraińskiego.
Podoba mi się również pozytywne podejście do ucznia oraz elastyczność w zakresie godzin lekcyjnych :) Bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.