Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 70 / 60 min

Sebastian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/546 opinii

Opis ogłoszenia

Po ponad 10-letnim doświadczeniu z językiem, 5 latach pracy z uczniami i podróżach po krajach anglojęzycznych (Wielka Brytania, USA), student prawa, pracownik letniej szkoły językowej MAGNIFICO Summer Campus London proponuje udzielanie korepetycji z języka angielskiego.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji, a moją zaletą jest przyjazny stosunek do uczonych ;). Staram się zarazić uczniów uwielbieniem do j. angielskiego, który zawsze był dla mnie inspirującym przedmiotem. Zachęcam do odkrywania brytyjskiej muzyki, książek, czasopism, ukazuję, że znajomość angielskiego jest niezbędna w obecnych czasach.

Prowadzę również szkolenia w topowych firmach na terenie Trójmiasta, z języka branżowego oraz wykonuję tłumaczenia. Posiadam wieloletnie doświadczenia w tłumaczeniu umów gospodarczych i pism prawnych oraz finansowych.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 05.2017
Uniwersytet Gdański
Magister
Prawo
Kursy i szkolenia
11.2012
CPE Exam
Doświadczenie
09.2012 - aktualnie
Korepetytor

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 46
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2019

Sebastian to świetny korepetytor: kompotentny pod względem językowym, jasno tłumaczy zagadnienia, różnicuje czas zajęć za pomocą starannie dobranych ćwiczeń (dysponuje ogromną ilością materiałów). Jest też elastyczny godzinowo. Dzięki zajęciom z nim zrobiłam znaczne postępy w gramatyce i słownictwie, nabrałam także większej lekkości w mówieniu. Bardzo polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2018

Gorąco polecam korepetycje z Sebastianem. Od jakiegoś czasu pobieram u niego lekcje języka angielskiego ze szczególnym uwzględnieniem języka prawniczego z elementami biznesowymi. Zajęcia zawsze odbywają się punktualnie, w razie potrzeby można umówić inny termin. Sebastian udostępnia liczne materiały, urozmaica źródła, znajdując przy tym właściwy balans między nauką gramatyki i słownictwa, mówieniem a pisaniem. Wszystko to zaś w przyjemnej atmosferze. U siebie widzę już wyraźne postępy w znajomości języka. Szczególnie wdzięczny jestem natomiast Sebastianowi za to, że sprawnie przedzieram się przez wymagające obszary Legal English. Nawiasem mówiąc, to, że jest praktykującym prawnikiem sprawia, że jego znajomość tematu nie jest jedynie teoretyczna, stąd jakiekolwiek pytania i wątpliwości dotyczące różnic między systemami różnych państw nie stanowią dla niego większego problemu. A że przy tym jest ciekawie, żywo i wesoło, to wnioski nasuwają się same. :-)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2017

Każdy z nas potrzebuje trenera. Niezależnie od tego kim jesteśmy. Tylko w taki sposób doskonalimy swoje umiejętności. Sebastian należy do grona tych osób, które zapalają innych do działania. W jaki sposób? - .... , może dlatego że sam płonie tym co robi?. Lubi ciężką, systematyczną pracę zarówno na zajęciach jaki i poza. Metoda uczenia umiejętnie dostosowana do indywidualnych potrzeb. Profesjonalne podejście, bogate doświadczenie, ogromna wiedza z każdego obszaru języka angielskiego. Efektem wspólnych działań jest przełamywanie własnych barier. Jest przykładem prawdziwego nauczyciela, który wskazuje, motywuje a nie tylko uczy.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2017

Lekcje z Sebastianem to przyjemność :) Od strony merytorycznej znakomicie przygotowany: zawsze pomysł na lekcję, materiały dodatkowe. Szeroka znajomość hermetycznych obszarów angielskiego: biznesowy, prawniczy, finansowy. Od strony metodycznej elastyczny, dostosowujący tempo do naszego poziomu, ale i do naszej dyspozycji danego dnia. Od strony osobowościowej: zawsze uśmiechnięty i życzliwy. Zaskakujące jest dla mnie to, że z zasady jestem małomównym introwertykiem, a Seba to w sumie to jedna z bardzo niewielu osób, z którą potrafię przegadać ciurkiem 1,5h i to jeszcze po angielsku. POLECAM w 100%. Ja po zajęciach z Sebastianem w końcu się odblokowałem z mówieniem.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2017

Polecam zajęcia z Sebastianem! Zdecydowanie zajęcia nie należą do nudnych - mnóstwo różnorodnych materiałów oraz optymistyczne podejście Sebastiana motywują do regularnej nauki języka angielskiego! Duża cierpliwość i wyrozumiałość - nigdy nie miałam problemu ze zmianą terminu zajęć :)

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2017

Gorąco polecam naukę z Sebastianem. Chcę opanować angielski język prawniczy i wszystko wskazuje na to, że z Sebastianem to się uda:) Pojawia się zawsze z pomysłem na lekcję – każda minuta zajęć wykorzystana jest maksymalnie. Możliwe jest też przerabianie tematów ad hoc – np. gdy pojawi się taka potrzeba z mojej strony – to bardzo pomocne w moim codziennym życiu zawodowym - bardzo ważne i cenne jest Jego doświadczenie zawodowe, którym chętnie się dzieli. Niezwykle ambitny, młody człowiek, który swoją postawą prowokuje zaangażowanie w naukę, prowokuje ciekawość poznawania obcego języka.
Poczucie humoru na najwyższym poziomie – bezcenna wartość dodana zajęć.
W mojej ocenie godny polecenia pasjonat :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2017

Mam zaawansowany poziom języka, C1, zależało mi na odświeżeniu języka, w szczególności gramatyki po długiej przerwie. Sebastian w 100% dostosował się do moich potrzeb i oczekiwań, zajęcia były ciekawe, atmosfera super, bardzo dużo różnych materiałów - sama przyjemność! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2016

Ciekawe zajęcia, cała masa różnorodnych materiałów, a i atmosfera taka, że zawsze chętnie przychodziłam na angielski. :) Dużo gadania, wszystko pięknie wytłumaczone, polecam i daje maksik 10/10 !

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2016

świetny korepetytor, nauczy wszytskiego, przygotuje doskolane do matury ustnej. gorąco polecam :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2016

Sebastian to bardzo dobry korepetytor. Na zajęciach pojawia się zawsze na czas, a jego ogromna wiedza pozwala odpowiedzieć na każde zadane mu pytanie. Mimo tego, że jest całkiem młody potrafi przygotować się do zajęć dużo lepiej niż nie jeden doświadczony nauczyciel. Ciężkie i efektywne przygotowania do matury nie przeszkodziły wspaniałej atmosferze na zajęciach. Serdecznie polecam! :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2016

Jeżeli komuś zależy na efektywnej nauce angielskiego w przyjemnej atmosferze to bierzcie Sebastiana ;) Zawsze przygotowany, nie karze zbyt mocno za brak pracy domowej lub nie nauczenia się słówek. Cierpliwie wszystko wytłumaczy, nawet kwestie, które dla niektórych wydaja się oczywiste.
Z czystym sumieniem polecam ;)!!!!!!!!!!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2016

Lekcje z Sebastianem to czysta przyjeność . Różnorodne zajęcia są przystosowane do umiejętności ucznia . Wszystko jest tłumaczone w sposób bardzo przystępny i ciekawy . Atomosfera na zajęciach jest sympatyczna .Sebastian jest osobą bardzo cierpliwą i solidną , zawsze perfekcyjnie przygotowany do zajęć. Serdecznie polecam :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2016

Sebastian to solidny nauczyciel a atmosfera wspaniała. Zawsze przygotowany. Zajęcia są różnorodne i ciekawe. Warto zwrócić uwagę że jestem skomplikowanym pacjentem (trudności związane ze słuchem i wymową) a pomimo to dał radę. Raz jeszcze - polecam

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2016

Sebastian jest najlepszym korypetytorem ever!! Polecam wszystkim którym zależy na wysokim poziomie prowadzenia zajęć oraz mega przyjaznej atmosferze. Nauka z Sebastianem to sama przyjemność, dodatkowo zmotywuje każdego ndo nauki nawet w pochmurny i deszczowy dzień! Nie ma obijania! Do nauki! ;)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2015

Wspaniały nauczyciel! Kompetentny, obeznany...szybko poznaje potrzeby ucznia i się do nich dostosowuje. Jest zawsze przygotowany do lekcji, na zajęcia przyjeżdża punktualnie. Sprawia, że nauka staje się przyjemnością, a czekanie na kolejne zajęcia karą. Postępy są widoczne gołym okiem i są zastrzykiem motywacji.
Polecam każdemu chcącemu połączyć przyjemne z pożytecznym!:)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2015

Sebastian jest absolutnie fantastycznym nauczycielem! Zawsze perfekcyjnie przygotowany, bardzo cierpliwy, lekcje są różnorodne, ale zawsze prowadzone w miłej atmosferze. Wymagający, ale nie stresujący. A do tego zawsze uśmiechnięty i w dobrym humorze :) Polecam zdecydowanie!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2015

Sebastian jest korepetytorem, którego mogę polecić każdemu, kto chce zwiększyć swoje umiejętności językowe. Dostosowuje tempo pracy do możliwości ucznia, trafnie diagnozując jego językowe potrzeby. Przy swym ogromnym profesjonalizmie i zaangażowaniu może pochwalić się również poczuciem humoru, dzięki któremu uczeń zestresowany i niepewny swojej wiedzy staje się uczniem spokojnym i jednocześnie zmotywowanym do dalszej pracy. Szczerze polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2015

Pozytywnie zakręcony młody człowiek o dużych umiejetnościach. Optymizm, ponadprzeciętne poczucie humoru i profesjonalizm to jego wizytówka. Polecam wszytkim chcącym osiągnać coś znacznie więcej niż tylko podstawy z języka angielskiego :-)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2015

Doskonały nauczyciel o ogromnej wiedzy i doświadczeniu na każdy problem znajdzie rozwiązanie. A oprócz tego przemiły człowiek, koleżeński i zawsze uśmiechnięty. Polecam szczerze!!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2015

Bardzo dobry nauczyciel. Potrafi zainteresować językiem i dobrze go uczyć. W ciągu zaledwie kilku miesięcy czuję, że poczyniłem znaczne postępy i sam Sebastian też mi to mówi. Wprowadza miłą atmosferę na zajęciach. Zawsze jest przygotowany do zajęć. Serdecznie polecam :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2015

Bazrdzo dobry korepetytor. Jest cierpliwy co w moim przypadku bardzo się przydaje, przygotowany na każde zajęcia, podaje materiały dodatkowe, pokazuje różne metody nauki byśmy mogli wybrać sobie dla nas najbardziej odpowiednią. Lekcje prowadzone w miłej atmosferze i w 100% wykorzystane czasowo. Serdecznie polecam każdemu.

avatar
Małgosia i Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2015

Od podstawówki miałam problemy z angielskim. Wiecznie trafiałam na fatalnych nauczycieli i przez to byłam strasznie zniechęcona do tego języka. Jednak jak wiadomo w dzisiejszych czas bez niego ani rusz, więc postanowiłam się za niego wziąć. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Sebastiana, bo w końcu po tylu latach zaczęłam się cieszyć na lekcję angielskiego. Sebastian jest zawsze przygotowany, miły i najważniejsze cierpliwy. Sebastian uczy również mojego chłopaka, który przygotowuje się do rozszerzonej matury. On także jest bardzo zadowolony. Polecamy! :)

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2015

Seba jest po prostu świetny ! Lekcje przebiagają w bardzo miłej atmosferze. Zawsze jest przygotowany do zajęć, bez problemu można się z nim dogadać. Bardzo duży zakres wiedzy. Zachęcam wszystkich do ucznie się angielsiekgo z Sebastianem !

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2015

Zachęcam wszystkich do lekcji z języka angielskiego z tak dobrze przygotowanym i kompetentnym nauczycielem. Sebastian jest zawsze zorganizowany i obowiązkowy, a zajęcia przebiegają w miłej atmosferze a zarazem mobilizujacej do systematycznej nauki, polecam.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2015

Sebastian wykonuje swoją pracę obowiązkowo. Zawsze odpowiada na pytania i wysyła dodatkowe materiały. Bardzo dobrze sprawdzał się w sytuacjach wymagających mnóstwa cierpliwości. Jest osobą otwartą, i stara się by zajęcia były w 100% produktywne. Dzięki wykazywanej kreatywności, zdolnościom organizacyjnym oraz umiejętności sprawnego tłumaczenia nauka angielskiego jest ciekawa i efektywna. Polecam :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2014

Dobry korepetytor.
Polecam Krzysztof

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2014

Bardzo dobry nauczyciel. Lekcje prowadzone profesjonalnie, w sposób nie stresujący ucznia, ale także motywujący go do działania. Ponadto zajęcia są ciekawe, można porozmawiać na interesujące tematy, dzięki czemu bardziej angażujesz się w rozmowę. Gorąco polecam. ;)

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2014

Bardzo polecam zajęcia z tak dobrze przygotowanym i kompetentnym nauczycielem języka angielskiego. Zawsze przygotowany do zajęć, zorganizowany i obowiązkowy, a zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, systematyczna praca mobilizuje do dalszej nauki, polecam raz jeszcze:)!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2014

Do Sebastiana trafiłam dzięki pozytywnym opiniom i nie zawiodłam się. Moim celem ponownego spotkania z językiem było przede wszystkim usunięcie blokady związanej ze swobodnym mówieniem. Sebastian jest zawsze świetnie przygotowany, a co najważniejsze, dostosowuje metody nauczania do indywidualnego "przypadku". Już po kilku lekcjach widzę zdecydowaną różnicę, stąd gorąco i szczerze POLECAM!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2014

Zajęcia z korepetytorem są dostosowane do potrzeb ucznia i zawsze są ciekawe. Dużą zaletą jest profesjonalne podejście do lekcji, motywowanie do nauki języka oraz dyspozycyjność. Dodatkowo atmosfera panująca na zajęciach jest miła i swobodna.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2014

Bardzo dobry kontakt z uczniem, lekcje ukladane do poziomu wiedzy, dobre materiały. Nauczyciel godny polecenia :))

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2014

Jestem uczniem III Gimnazjum. Uważam, że zajęcia z Sebastianem są po prostu świetne. Tych zajęć nie można praktycznie nazwać "lekcjami", a raczej "spotkaniami z językiem". Są one prowadzone na luzie, w miłej atmosferze, ale wcale nie oznacza, że są nieskuteczne! Po nieco ponad 4 miesiącach korepetycji uważam, że podniosłem swój poziom języka - szczególnie w wymowie i samym mówieniu. Sebastian bardzo dobrze objaśnia zagadnienia gramatyczne, a gdy mam jakieś wątpliwości - wyraźnie i logicznie je tłumaczy. Zajęcia nie polegają jedynie na żmudnym wykonywaniu ćwiczeń z podręczników (skądinąd bardzo dobrze dobranych, nie powinniście narzekać na poziom czy jego dopasowanie, bo, kto jak kto, ale Sebastian potrafi określać takie rzeczy). Sebastian wplata bowiem elementy kultury angielskiej, anglosaskiej - zarówno tej najnowszej (filmy, seriale, muzyka), jak i bardziej "tradycyjnej" (dostałem choćby audio- i e-booka "Casino Royale"). To sprawia, że na zajęciach nie ma szansy na nudę! Szczerze polecam, bo Sebastian to fajny gość i mam nadzieję, że nasza "współpraca" będzie trwała jeszcze długo :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2014

Jestem w klasie drugiej liceum. Przygotowuję się z Sebastianem od początku roku szkolnego do rozszerzonej matury z angielskiego. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, bezstresowo. Dostaje o wiele lepsze oceny w szkole, ponieważ Sebastian tłumaczy wszystko bardzo dobrze i zrozumiale. Bardzo gorąco polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego na naprawdę wysokim poziomie.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2014

Szczerze polecam Sebastiana, zajęcia sa bardzo merytoryczne i szybko przynosza efekty. Sebastian jest też bardzo dyspozycyjny i łatwo można sie dogadać co do terminu zajec, nawet w nietypowych porach, co jest dla mnie duża zaletą.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2014

Pan Sebastian dostosowuje plan nauczania do poziomu ucznia zwracając jednocześnie uwagę na elementy, które należałoby poprawić oraz powtórzyć. Zajęcia są ciekawe i różnorodne- dostosowane do predyspozycji i zainteresowań. Pan Sebastian ma również świetne podejście do ucznia. Jest wymagający i zachęca do dalszej pracy. Szczerze polecam wszystkim osobom, które poszukują nauczyciela z angielskiego :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2014

Pan Sebastian prowadzi zajęcia z pasją, korzystając z różnorodnych źródeł, co czyni je interesującymi. Potrafi umiejętnie dostosować plan nauczania do mojego poziomu, zwracając uwagę na elementy warte powtórzenia. Po czterech miesiącach naszej współpracy mogę śmiało stwierdzić, że zrobiłam większe postępy niż przez cały rok nauki w szkołach języka angielskiego. Pan Sebastian jako charyzmatyczny i zaangażowany w swoją pracę korepetytor motywuje do samorozwoju. Gorąco polecam wszystkim osobom szukającym nauczyciela ze świetnym podejściem do ucznia! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2013

Chociaż w szkole przygotowywałam się do matury z angielskiego na poziomie podstawowym, zawsze chciałam zdać rozszerzenie - w końcu ułatwia to dostanie się na wymarzone studia. Braki w gramatyce, słówkach czy rozumieniu języka uzupełniałam z panem Sebastianem - i to motywowana nie tylko własnymi celami, ale też miłym usposobieniem i umiejętnością wykrzesania z ucznia maksimum sił :). Połączenie różnego rodzaju zadań z listeningu (także filmy), readingów (także artykuły z angielskich gazet), use of english oraz speakingu na pewno pomogły mi w szkole. Już nie boję się słabego wyniku z tegorocznej matury! Co więcej, w końcu język angielski zaczął mi się podobać! Jeśli szukasz kogoś naprawdę dobrego korepetytora, to pan Sebastian na pewno Cię nie zawiedzie!

avatar
Natalia & Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2013

Świetne zajęcia! ja przygotowywałam się do matury z języka angielskiego w tym roku, mój brat Kuba musiał podciągnąć się z angielskiego w szkole. Oboje jesteśmy niezmiernie zadowoleni - wcześniej nie przepadaliśmy za językiem, ale od czasu zajęć z panem Sebastianem angielski przestał być tylko nielubianą lekcją w szkole. Maturę zdałam na 80 %, ustną na 90 - a przed rozpoczęciem zajęć moja wiedza była bliska zeru. W tym roku planuje długie wakacje w USA - i już nie boję się, jak wyjdzie mi dogadywanie z ludźmi!
Solidnie przygotowany, chętny do pomocy, potrafiący dotrzeć do uczniów - tak łatwo można opisać pana Sebastiana. Godny polecenia !

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2013

Szczerze polecam pana Sebastiana wszystkim którym zależy na skutecznej nauce języka angielskiego. Zajęcia nie są szablonowe, prowadzone w bardzo ciekawy sposób. Pod kontem uczącego się. Dopracowując u niego to czego mu brakuje. Zajęcia często wzbogacone są o materiał filmowy, rozumienie ze słuchu i wiele innych. Na lekcjach panuje także luźna atmosfera, brak stresu, co jest według mnie dużym atutem podczas lekcji pana Sebastiana. Polecam !

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2012

Serdecznie zachęcam wszystkich do nauki pod okiem Sebastiana, nie tylko tych najmłodszy ale także osoby starsze. Atmosfera zajęć bardzo przyjazna, nauczyciel profesjonalny. W szkole językowej traktowałam naukę jako obowiązek,który dzięki Sebastianowi stał się także przyjemnością. Proszę się nie zastanawiać tylko dzwonić.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2012

Pan Sebastian ma świetny kontakt ze swoimi uczniami. Uczy bardzo dobrze znacznie poprawiły mi się wyniki w szkole, miła atmosfera i zero stresu. Szczerze polecam ! :))

avatar
Renata, mama Błażeja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2012

Stwierdzam, że Pan Sebastian bardzo dobrze uczymojego syna, Błażeja, języka angielskiego. Ze sprawdzianów z jęz. ang. syn dostaje szóstki!!! Świadczy to o kompetencjach Pana Sebastiana i chciałabym aby uczył dalej mojego syna.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2012

Pełen profesjonalizm! Potrzebowałam pomocy w przygotowaniu do poprawki maturalnej z języka angielskiego i nie zawiodłam się ani trochę. Dużo wiedzy, ale także i uśmiechu na lekcjach. Pan Sebastian zawsze przygotowany, materiały bardzo dobre ( uwaga, trzeba odrabiać zadania domowe :D) Polecam bardzo mocno!

avatar
Emila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2012

Naprawde polecam ! Świetne korepetycje,prowadzone z prawdziwym zaangazowaniem i pasuja. Dzieki tym korepetycja moja znajomosc j.angielskiego naprawde uległa poprawie. Lekcje prawdzone w przyjemnej atmosrerze ,zero stresu;))

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2012

takiego nauczyciela angielskiego szukałam ! zawsze świetnie przygotowany, w pełni kompetentny i uśmiechnięty. swoim zaangażowaniem i zainteresowaniem językiem sprawia, że "chce się więcej". oprócz systematycznej pracy zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze ! naprawdę polecam !

avatar
Ewelinak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2012

Lekcje są bardzo przydatne i ciekawe, nigdy się nie nudzę. Oceny w szkole mocno mi sie poprawiły. Co tydzień czekam na te fajne lekcje!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.