Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Gliwice (W centrum)

Opis ogłoszenia

Jestem wykwalifikowanym nauczycielem (CELTA), native speakerem ze Szkocji. Mam 18 lat doświadczenia w nauce języka angielskiego, które zdobywałem w Japonii i Polsce, ucząc różne grupy wiekowe, różnymi metodami i o różnym stopniu zaawansowania. Mam szerokie doświadczenie w kursach Cambridge (FCE, CAE, CPE). Skończyłem studia prawnicze (LLM), dlatego nauczanie języka prawniczego/biznesowego nie stanowi dla mnie problemu (nauka w firmach). Znam język polski, wiec jestem w stanie pomóc uczniom, którzy swoją przygodę z uczeniem angielskiego dopiero zaczynają.Oferuję elastyczne godziny nauki, preferowane lekcje/konwersacje on-line przez Skype, Zoom i inne, w dni robocze. Lekcje stacjonarne lub w weekendy - za uzgodnieniem. Wystawiam rachunki.  Let’s have some fun whilst learning :)

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Sean Smith
Nowy Świat 14E/15
44-100 Gliwice
NIP: 6312538600

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1999 - 09.2000
Aberdeen University
Magister
Law
Kursy i szkolenia
05.2004
CELTA
Doświadczenie
09.2004 - aktualnie
W wielu szkołach w Gliwicach
Zdobyłem bogate doświadczenie w różnych szkołach. W sumie 16 lat w Polsce i 2 lata w Japonii. Również uczę prywatnie. Z powodu Covid-19 uczę online od połowy marca 2020 roku.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.