Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Osielsko
Niemcz
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dojazd do ucznia w cenie.

Magister italianistyki UW, była wykładowczyni Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego na kierunku filologia włoska, doświadczona lektorka języka włoskiego kilku warszawskich szkół językowych, metodyk nauczania języka włoskiego, po kursach metodycznych i wielokrotnych pobytach we Włoszech, stypendystka, dysponująca bogatą bazą materiałów, obejmującą tysiące pozycji, miłośniczka Włoch i ich kultury we wszelkich przejawach, udziela dostosowanych do potrzeb ucznia lekcji na wszystkich poziomach, od początkujących do zaawansowanych.

Z DOJAZDEM na terenie BYDGOSZCZY I OKOLIC, oraz online.

Chętnie:

- przygotuję Cię do egzaminów lub do zdobycia certyfikatu

- pomogę Ci w opanowaniu podstaw włoskiego…

- … lub wprowadzę we włoski bardziej zaawansowany

- będę Twoim przewodnikiem po włoskiej kulturze, zwyczajach i tradycjach

- przygotuję Cię do Twoich włoskich wakacji tak, abyś mógł poczuć  radość z komunikacji z mieszkańcami Półwyspu.

Mam za sobą ponad dziesięć lat doświadczenia, przepracowałam jako nauczyciel włoskiego wiele tysięcy godzin, a nauczanie nie jest dla mnie dodatkiem, lecz pasją, której poświęcam całą swoją kreatywność i energię.

Ukończyłam kurs nauczania języków obcych w formie online - dzięki temu jeśli zdecydujesz się na taką możliwość, nasze lekcje nie będą zwykłą konwersacją, ale wykorzystamy wszelkie możliwości, jakie współcześnie daje ten tryb nauki :)

Także konwersacje, korepetycje dla studentów, przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej, przygotowanie do egzaminów CILS, CELI, PLIDA. Język prawniczy, biznesowy, medyczny. Kursy dla firm.

Również zajęcia w grupach (niższe ceny).

Wystawiam faktury.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Ewa Tarasek
Winogronowa 3 m 3
02-747 Warszawa
NIP: 5542650151

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 06.2010
Uniwersytet Warszawski
Magister
filologia włoska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.