Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Osielsko
Niemcz
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Magister italianistyki UW, była wykładowczyni Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego na kierunku filologia włoska, doświadczona lektorka języka włoskiego kilku warszawskich szkół językowych, metodyk nauczania języka włoskiego, po kursach metodycznych i wielokrotnych pobytach we Włoszech, stypendystka, dysponująca bogatą bazą materiałów, obejmującą tysiące pozycji, miłośniczka Włoch i ich kultury we wszelkich przejawach, udziela dostosowanych do potrzeb ucznia lekcji na wszystkich poziomach, od początkujących do zaawansowanych.

Z DOJAZDEM na terenie BYDGOSZCZY I OKOLIC, oraz online.

Chętnie:

- przygotuję Cię do egzaminów lub do zdobycia certyfikatu

- pomogę Ci w opanowaniu podstaw włoskiego…

- … lub wprowadzę we włoski bardziej zaawansowany

- będę Twoim przewodnikiem po włoskiej kulturze, zwyczajach i tradycjach

- przygotuję Cię do Twoich włoskich wakacji tak, abyś mógł poczuć  radość z komunikacji z mieszkańcami Półwyspu.

Mam za sobą ponad dziesięć lat doświadczenia, przepracowałam jako nauczyciel włoskiego wiele tysięcy godzin, a nauczanie nie jest dla mnie dodatkiem, lecz pasją, której poświęcam całą swoją kreatywność i energię.

Ukończyłam kurs nauczania języków obcych w formie online - dzięki temu jeśli zdecydujesz się na taką możliwość, nasze lekcje nie będą zwykłą konwersacją, ale wykorzystamy wszelkie możliwości, jakie współcześnie daje ten tryb nauki :)

Także konwersacje, korepetycje dla studentów, przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej, przygotowanie do egzaminów CILS, CELI, PLIDA. Język prawniczy, biznesowy, medyczny. Kursy dla firm.

Również zajęcia w grupach (niższe ceny).

Wystawiam faktury.

Zajęcia od października 2021.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Ewa Tarasek
Winogronowa 3 m 3
02-747 Warszawa
NIP: 5542650151

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 06.2010
Uniwersytet Warszawski
Magister
filologia włoska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.