Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Wrocław
Faktura VAT

Dutch it!

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Dutch it!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2015
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Filologia niderlandzka
Kursy i szkolenia
07.2013
Business & Language. Language & Business. Business Communication in Polish and Dutch
07.2013
Zomercusus Taalunie Gent
07.2014
CNaVT - profiel academisch taalvaardigheid
03.2015
Akademia Lektora w Lektor
07.2015
Certificaat Examinator CNaVT
10.2016
"Rozwiąż im język"
10.2016
"Bądź kreatywny!"
10.2016
"Nie tylko na dobry początek"
07.2017
Seminarium didactiek, taal en cultuur
Doświadczenie
12.2013 - aktualnie
Centrum Języków Obcych Filos Logos we Wrocławiu
10.2015 - 02.2016
Erasmus+ Internship
Staż dydaktyczny na Uniwersytecie w Lowanium w ramach stypendium Erasmus+
02.2016 - aktualnie
SJO Profi-Lingua Wrocław
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2019

Łukasz jest świetnym lektorem! Zawsze punktualny, pozytywnie nastawiony, skoncentrowany w 100% na prowadzeniu lekcji. Widzę postępy po zajęciach z Łukaszem, w końcu ośmielam się używać języka niderlandzkiego w życiu codziennym, co w moim przypadku jest bardzo dużym sukcesem. Z czystym sumieniem polecam wszystkim zajęcia z Łukaszem ;)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2019

Świetne zajęcia! Program dostosowany jest do poziomu kursanta. Lukasz świetnie tłumaczy wszystkie zawiłości językowe, jest cierpliwy a zajęcie bezstresowe! Ilość prac domowych dostosowana jest do możliwości kursanta. Polecam wszystkim- przez 8 miesięcy wspólnej nauki zrobiłam OGROMNE postępy!

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2018

Świetny nauczyciel! Kiedy zaczęłam zajęcia z Łukaszem, nie potrafiłam prawie nic powiedzieć, teraz dogaduję się bez większych problemów! Zajęcia są zawsze ciekawe i wciągające, ilość prac domowych dostosowana do moich możliwości. A do tegoo Łukasz to oaza cierpliwości, co się niesamowicie przydaje! Bardzo polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Najlepszy nauczyciel j.niderlandzkiego! Bardzo profesjonalne podejście, mega sympatyczna atmosfera podczas lekcji. Łukasz dysponuje masą ciekawych, przydatnych materiałów, udostępnia linki do quizów online, filmów i ksiązek w j.niderlandzkim. Po 6miesięcznym okresie nauki z Łukaszem dostałam propozycję pracy w korporacji na stanowisku związanym z obsługą klienta niderlandzkiego. Naprawdę polecam!

avatar
dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2018

Z Łukaszem mam lekcje holenderskiego od kilku miesięcy i w końcu czuje, że robię postępy. Zawsze w miłej atmosferze, urozmaicone zadania, super przygotowane lekcje. Profesjonalnie!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2015

Bardzo gorąco polecam te korepetycje. Super atmosfera, odpowiednie tempo pracy,duża ilość dodatkowych materiałów.Aż miło się uczyć :) !

avatar
Antonina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2015

Łukasz udzielał mi korepetycji z niderlandzkiego i zawsze był super przygotowany, dawał mi masę kserówek i zadanek do poszerzenia mojego słownictwa i poprawienia gramatyki. Dodatkowo wiele rozmawialiśmy i zawsze poprawiał strukturę moich zdań i wymowę, co bylo bardzo pomocne. Łukasz ma rozległa wiedze na temat niderlandzkiego, ale również i samej Holandii czy Belgii: ich kultury, literatury, historii.
Zdecydowanie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.