Sonia Behrendt

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Poznań
Faktura VAT
Język polski45 - 55 / 60 min

Sonia Behrendt

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Doświadczona korepetytorka, doktorantka na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej, magister filologii polskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu udzieli korepetycji na każdym poziomie edukacji (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, technikum, studia).

Oferuję:

 • indywidualne lub grupowe (max. 4 os.) kursy przygotowujące do egzaminów (* test gimnazjalny oraz matura*);
 • pomoc w bieżących trudnościach;
 • pomoc w odrabianiu lekcji;
 • naukę ortografii;
 • powtórki z lektur, epok literackich;
 • naukę gramatyki;
 • przygotowanie do testów i sprawdzianów;
 • kursy poprawkowe;
 • pomoc w przygotowaniu do egzaminów na studiach filologicznych;
 • korektę i redakcję szkolnych wypracowań, pism urzędowych, książek, prac licencjackich, prac magisterskich, prac doktorskich – cena ustalana jest indywidualnie (od 1 -8 zł za stronę);
 • KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO MATURY Z JĘZYKA POLSKIEGO
 • pomoc w przygotowaniu do Olimpiady z Literatury i Języka Polskiego .

W cenie:
- zajęcia w centrum Poznania (Łazarz, 3 minuty od Dworca Zachodniego) ;
- zajęcia w innych miastach za pośrednictwem Skype
- materiały dydaktyczne.

Proszę o kontakt telefoniczny: 508 010 452.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2020

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z panią Sonią, rozwiały wiele moich wątpliwości oraz dzięki nim uzyskałam odpowiedz na wiele pytań. Atmosfera zajęć była fantastyczna, bezstresowa i przyjemna :) Zaczęłam chodzić we wrześniu, a nasze wspólne zajecia zakończyły dobrze napisane matury z języka polskiego. Wraz z koronawirusem byłyśmy zmuszone zmienić formę zajęć. Mimo lekcji online, atmosfera i przebieg zajec były świetne. Gorąco polecam!

avatar
AGATA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Zaczęłam uczęszczać na korepetycje do pani Soni około pół roku przed maturą, miałam bardzo duże braki jeśli chodzi o polski i sama niechęć do tego przedmiotu sprawiła, że przez trzy lata liceum nie robiłam praktycznie nic. Gdy zaczęłam chodzić na korepetycje mój stosunek to tego przedmiotu bardzo się zmienił, zaczęłam pracować i sprawiało mi to przyjemność, a co więcej widziałam efekty też w szkole. Bardzo przyjazna atmosfera na zajęciach sprawiła, że polski przestał być moim problemem. Tylko dzięki pani Sonii i jej podejściu zdałam maturę na 73% i jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam z całego serca.

avatar
Radosław Łomowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2017

Zgłosiłem się o po pomoc na początku sierpniu w celu przerobienia i powtórzenia struktury pisania rozprawek na poprawkowy egzamin maturalny z j.Polskiego. Przez kilka zajęć powtórzyliśmy najważniejsze rzeczy, które pozwoliły mi się przygotować i zdać egzamin zaledwie w miesiąc! Dziękuję bardzo za pomoc i pozdrawiam :)

avatar
Joana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2016

First of all, Sonia is a full committed, patient, focused and attentive teacher that enjoys what she does and that makes the classes very pleasant and interesting. She always has the classes very well prepared and knows exactly where I have doubts and has the capacity of explaining me in different ways until I understand.
Learning Polish is not an easy language and its sometimes difficult to maintain motivation.
Sonia has an easy going way of explaining and motivating me without feeling that is a hard experience.

We started by having polish grammar reviews, and later we started having conversational classes (my favorite part). Day by day use conversations, plus subjects that interest me and learning a language from scratch in a correct way.

avatar
Carlos
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2016

Sonia to świetna nauczycielka. Bardzo lubię zajęcia z nią.
After a few weeks I saw progress and now I can communicate in simple talk with my polish family.
I'm really pleased with this teacher because she helps me to understand polish language and culture . She has great materials to learn, always a positive attitude and she adjusts to student's preferences and expectations. You can see that she enjoys teaching.
Full recommended!!!!!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2016

Pani Sonia to znakomita korepetytorka. Przygotowała mojego syna do testu szóstoklasisty, pomogła przygotować się do konkursu wojewódzkiego i do testu predyspozycji, który wymagany jest, gdy uczeń ubiega się o przyjęcia do klasy dwujęzycznej. Adaś był bardzo zadowolony z ciekawych lekcji, a my z fachowej pomocy. Bardzo polecamy!!!!

avatar
Tong
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2015

I've been having polish classes with Sonia for almost a year. She is absolutely fantastic! Very professional and engaging topics, really helping me getting by here in poland from not knowing any polish at all to begin with. Also a convenient location close to the medical university.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2014

Zdecydowanie polecam. Bardzo dobry kontakt i bardzo profesjonalne poprawienie błędów w tekście.

avatar
Swietłana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2014

Sonia pomogła mi z pracą licencjacką. Poprawiła błędy, pomogła uzyskać płynność tekstu. Szybko reagowała i odpisywała. Bardzo miła i uczciwa :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.