Stanisław Bardadin

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Buon giorno a tutti :)

Podoba ci się język włoski i kultura włoska ? Chciałabyś/chciałbyś się nauczyć komunikować od podstaw lub ulepszyć twoje dotychczasowe kompetencje?
Jestem native speakerem języka włoskiego. Prowadzę zajęcia ze wszystkich dziedzin (konwersacje, gramatyka, słownictwo, wymowa ) od poziomu A0 do C2 , on-line bądź na żywo w Warszawie.

Wychowałem się od 6 roku życia we Włoszech, pomiędzy Sycylią a Rzymem, gdzie ukończyłem interdyscyplinarne studia humanistyczne w filmoznawstwie i kulturze mediów i gdzie zacząłem pracować w archiwach audiowizualnych i delektować się sztuką filmową. Znam włoską kulturę, obyczaje, sposób relacjonowania się. Pasjonuję się literaturą, historią, sztuką, geopolityką i kuchnią włoską :)

Zapraszam wszystkich do zaangażowania się w soczystych konwersacjach i doszlifowania swoich umiejętności w wymowie, gramatyce i piękności języka włoskiego

Ciao e arrivederci :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.