Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Płock
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 / 60 min

Joanna

Opis ogłoszenia

Marzysz o tym, by grać jak Charlie Parker? A może chcesz czarować swą grą niczym Candy Dulfer? Zawsze chciałeś dowiedzieć się jak trzyma się saksofon? A może postanowiłeś sobie, że pewnego dnia wystąpisz przed kilkuset tysięcznym tłumem? Jest tylko mały problem… nie wiesz jak?

Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań padła odpowiedź tak, to zapraszam na zajęcia ze mną. Może masz inne wątpliwości? Chętnie odpowiem na każde z Twoich pytań.

Oferuję naukę gry na saksofonie zarówno od podstaw, jak i na bardziej zaawansowanym poziomie. Chętnie pomogę również w nauce teorii muzyki i harmonii.

Istnieje możliwość lekcji online, a także dojazdu do ucznia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.