Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Łódź

Alla

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Alla

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2018

Szczerze polecam Panią lektor. Dzięki zajęciom z Panią Allą w ciągu półtora roku udało mi się osiągnąć poziom pozwalający na swobodną komunikację w języku rosyjskim w pracy. Prowadząca doskonale dopasowuje zajęcia do potrzeb ucznia - może być to ogólna nauka języka, ale równie dobrze profesjonalny, biznesowy język.

Mogę również potwierdzić doskonałe tłumaczenia - moja firma korzystała z jej usług w zakresie tłumaczenia instrukcji, korespondencji biznesowej oraz umów.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2017

Profesjonalny lektor.Jestem bardzo zadowolony z zajęć, które pozwoliły mi bardzo szybko osiągnąć znaczące postęp, mimo ograniczonego czasu na naukę - praca praca praca.... Sposób nauki języka ogólnego i biznesowego oraz dostarczane materiały na szóstkę.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2017

Pani Alla jest FANTASTYCZNYM korepetytorem!!!
Nauka staje się przyjemnością, a język jakby sam "wchodził do głowy".

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.