Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Piaseczno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Bonjour à tous!
Nie taki francuski straszny, jak go malują :) Ale od czegoś trzeba zacząć:) Jestem osobą dwujęzyczną, po studiach i wieloletnim pobycie w Paryżu. Ze względu na sytuację rodzinną językiem francuskim posługuję się na co dzień. Z moimi uczniami przeszłam już dziesiątki egzaminów w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum, na studiach czy zdobywając certyfikaty Delf i Dalf. Niektórzy zaszli jeszcze dalej - na studia wyższe we Francji :) Zapraszam serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych. Pomogę zdobywać kolejne etapy znajomości języka lub usystematyzować zdobytą już wiedzę poprzez świadome wykorzystywanie struktur leksykalno-gramatycznych. Proponuję również konwersacje, abyście jak najszybciej mogli osiągnąć sprawność językową i swobodę mówienia bez stresu:) Możliwe zajęcia online. Tel. 508 471 528

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.