Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Ożarów Mazowiecki
Pruszków
Święcice
Błonie
Borzęcin Duży
Zielonki-Parcela
Płochocin
Warszawa

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2014

Lekcje u Pana Pawła pozwoliły mi przełamać barierę językową. Zawsze radziłem sobie dobrze z ćwiczeniami pisemnymi, ale z mówieniem było źle. Teraz w końcu coraz to lepiej sobie radzę.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2014

Lekcje u Pana Pawła spełniają wszystkie moje oczekiwania. Pan Paweł prowadzi angielski dla czwórki dzieci z jednej klasy. Jest wśród nich mój syn. Początkowo byłam sceptyczna, bo bałam się, że lekcje grupowe nie będą dobre. Przekonałam się, że lekcje są takie bardzo dobre i skuteczne.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2014

Pan Paweł w bardzo fajny sposób prowadzi lekcje. Bardzo wiele z lekcji wynoszę i widzę że mój angielski staje się z każdym tygodniem lepszy. Skupiamy się głównie na mówieniu, na którym tak mi zależy. Polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2014

Paweł jest bardzo symaptyczny, a przy tym wymagający. Mam 52 lata i nie sądziłam, że uda mi nauczyć angielskiego od podstaw. Teraz widzę, że bardzo się myliłam, bo robię szybkie postępy. Szczerze polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.