Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Otwock
Bielsko-Biała
Katowice
Grodzisk Mazowiecki
Pszczyna
Gliwice
Konstancin-Jeziorna
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia150 / 60 min

Agata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/532 opinie

Opis ogłoszenia

Niezawodne korepetycje z chemii w bezstresowej atmosferze. Zapraszam licealistów, gimnazjalistów, studentów oraz poprawiających w każdym wieku.

Dla kogo?

  • uczniów podstawówki 
  • uczniów liceum
  • dla poprawiających maturę
  • dla wszystkich maturzystów

Zapraszam osoby piszące maturę pierwszy raz oraz chcące poprawić swój wynik (zapraszam także osoby dorosłe, które odważyły się zmienić coś w swoim życiu i chcą sięgnąć po marzenia :) )

Nauka nawet od ZERA!

Nie rażą mnie trudne przypadki, myślę, że każdy kto ma chęci i siły jest w stanie osiągnąć sukces! Najważniejsze to systematyczna praca i dobry nauczyciel.

Drogi rodzicu - teraz trochę informacji dla Ciebie.
Możesz mi zaufać. Jeśli masz wątpliwości odnośnie korepetycji, zapraszam - przyjdź razem ze swoim dzieckiem. Organizuję też wywiadówki - przez telefon lub osobiście, podczas których informuję o pracy Waszego dziecka. Czy odrabia zadania, czy przygotowuje się z zadanych zagadnień  i czy pracuje sumiennie - odpowiem na każde pytanie dotyczące jego przygotowania do matury.

Jak uczę?
Kurs przeprowadzony zgodnie z wymaganiami CKE. Na zajęciach przedstawiam metody rozwiązywania zadań, które w szkole są często pomijane, albo omówione po łebkach. Czasem dopowiem trochę więcej niż w programie, ale to tylko pomaga zrozumieć podstawy. Wtedy nie trzeba zakładać czegoś bo tak jest w książce i tak Pani w szkole powiedziała tylko wiedząc skąd coś jest i dlaczego - zmniejszamy szansę na stratę punktów. Uczę, w jaki sposób unikać popełniania błędów, a także jak wyszukiwać i eliminować pomyłki i wstrzelać się w klucz. Nie ma nic gorszego niż nauczyć się danej partii materiału źle. Ze mną nie ma takiej opcji.
NIE UCZYMY SIĘ NA PAMIĘĆ - TO WSZYSTKO DA SIĘ ZROZUMIEĆ ! Ze mną powoli wkroczysz w świat biologii stanie się dla Ciebie łatwy i zrozumiały.

TYSIĄCE ZADAŃ, SETKI SCHEMATÓW, WYKRESÓW, DZIESIĄTKI NOTATEK PRZYGOTOWANYCH SPECJALNIE DLA WAS – i to wszystko w cenie!

Na każdych zajęciach omawiamy szczegółowo zagadnienia i rozwiązujemy przykładowe zadania- uczeń dostaje do domu zadania domowe, które jest zobowiązany rozwiązać na następne zajęcia.

Tłumaczę do skutku, opieram tłumaczenia na ciekawych przykładach, które trafiają do ucznia- regularnie niezapowiedziane kartkówki i testy z obecnego materiału jak i z przerobionego wcześniej, dzięki czemu uczeń powtarza materiał regularnie. Po zakończeniu określonego działu robię z niego sprawdzian.- wiem z czym mają największe problemy maturzyści i jestem w stanie Wam pomóc.
Plan materiału rozłożony jest według schematu (dla każdego indywidualnie - każdy ma inny styl nauki i inaczej przyswaja materiał, jedni wolniej inni szybciej - ale zapewniam wyrobienie się z materiałem i regularne powtórki przerobionego już materiału, tak aby w maju wszystko było ŚWIEŻE i zrozumiałe.Jeśli podzielasz mój entuzjazm i chcesz dołączyć do grona osób, które rozumieją chemię i patrząc na arkusz maturalny uśmiechną się i powiedzą: ALE TO PROSTE to….. Serdecznie zapraszam! :)

Szczegóły poprzez kontakt  Napisz do użytkownika lub pod numerem telefonu: 608 710 225

Istnieje też możliwość pracy w grupie - jeśli przyjdziesz z koleżanką/kolegą - maksymalnie do trzech osób - wtedy cena do negocjacji - atrakcyjne zniżki :)

O mnie: jestem absolwentką kierunku LEKARSKI na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie jestem lekarzem w jednym z warszawskich szpitali. Przed medycyną ukończyłam studia na Politechnice Wrocławskiej, co pozwoliło mi udoskonalić wiedzę z zakresu nauk ścisłych. Wymagająca ale cierpliwa, tłumaczę do skutku, aż zobaczę, że uczeń rozumie materiał i konkretne zadanie. Nie toleruje natomiast nie odrobionych zadań domowych i braku dyscypliny. Staram się, żeby na zajęciach panowała miła atmosfera, ale jednak jest to czas nauki i skupienia.

ZAUFAJ OSOBIE Z DOŚWIADCZENIEM I SPRAWDZONYMI METODAMI NAUKI
Pozdrawiam i zapraszam :)
Agata

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2014
Politechnika Wrocławska
10.2015 - 06.2021
Warszawski Uniwersytet Medyczny
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2010 - aktualnie
Od lat udzielam korepetycji chętnie uczniom renomowanych warszawskich szkół i uczelni.
Dzięki mnie otrzymują bardzo dobre wyniki z matur i dostają się na medycynę i inne elitarne kierunki.
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 32
avatar
Aniela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2022

Korepetytor geniusz!!!
Dostałam się na lekarski na WUM. Nie mam słów, żeby odwdziędczyć się! Dziękuję to za mało ! Pozdrawiam! Aniela

avatar
Ewelina mama Wiki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2022

Pani Agata jest bardzo kompetentna. Córka poprawiła dwa sprawdziany, teraz ma piątki a wczesniej same tróje lub nawet dwóje. Najwazniejsze, ze córka zadowolona i po powrocie do szkoly po covidzie zadowolona, ze nadgania zaleglosci. Pozdrawiam i bardzo dziekujemy pani doktor Agato.

avatar
Alicja K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2022

Świetna korepetytorka. Tłumaczy w bardzo zrozumiały sposób. Mimo korepetycji on line - za pomocą tabletu i rysika, córka ma wszystko wyjaśnione i pani Agata nadzoruje jej pracę. Po dwóch lekcjach córka poprawiła sprawdzian z chemii z ndst na bdb. Polecam, córka też mówi, że Pani bardzo miła i sypmatyczna.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2018

Świetna korepetytorka. Córka miała wiele problemów w liceum, chemia "nie wchodziła" jej do głowy. Poprzedni korepetytor nie dał rady, jednak Pani Agata wywiązała się z zadania na 5. Dobre podejście, córka bez marudzenia chodziła na lekcje i co ważniejsze wracała zadowolona. Polecam! :)

avatar
Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

94%!!! Nie wierzyłam, że tak dobrze mi poszło, poważnie nie spodziewałam się tego. Dziękuje Ci Agatko, to dzięki Tobie!!! Najlepszy poranek dzisiaj, jak zobaczylam wyniki. Serio nie liczylam na wiecej niz 80,a tu prosze!!! Dziękuje!!!

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2017

Wczorajsza matura z matematyki była dla mnie po prostu banalna. Nawet nie wiem kiedy przestałam się bać tej okropnej matmy. Licze na 90% albo i więcej. Korepetytor z poczuciem humoru, dobre porównania :) Dziękuję bardzo za miłą atmosferę i przygotowanie do matury :)

avatar
Klaudia p
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2017

Jestem bardzo zadowolona, zadania trudne, dobrze tłumaczone, widać efekty w szkole. Poprawiłam jedynki na czwórki i piątki. Korepetytor wymagający, ale cierpliwy. Dobrze tłumaczy.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2016

Nie zawiodłem się na wynikach, mimo że w tym roku był jakiś pogrom, dla mnie to nic strasznego, juz jestem na liście rekrutacyjnej we Wrocławiu i będę od października studentem lek-stom. Dziękuje raz jeszcze!!!!!!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2016

Kompetentna korepetytorka. Świetnie potrafi przekazać wiedzę i równocześnie zachęcić do pracy nad zadanym materiałem. Zawsze przygotowana, gdy trzeba poświęci więcej czasu niż "sztywne 60 minut". Zadania domowe przemyślane i ze zróżnicowanym poziomem trudności co pozwala dobrze przygotować się do matury.

avatar
Natalka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2015

Chodziłam do Pani Agaty przez ostatni rok. Udzielała mi korepetycji i z biologii i z chemii. Jest niezawodna, zawsze przygotowana, nie ma rzeczy, której by nie wytłumaczyła. Jest bardzo cierpliwa. Po kilku tygodniach chodzenia na korepetycje, czułam że traktuje mnie jak swoją córkę i chce dla mnie jak najlepiej. Jest osobą skromną, nigdy nie czułam żeby mnie wyśmiała. Mogłam jej zaufać, że jest tak jak ona mówi, a nie że musiałam sprawdzać po książkach, tak jak było z poprzednią korepetytorką, która robiła z siebie bożka kim to ona nie jest a po miesiącu umiałam więcej od niej :| Polecam Panią Agatę wszystkim, którzy chcą mieć pewność, że ich pieniądze nie idą na marne do przeciętnych nauczycielek. W gorszych chwilach potrafiła dodać siły a były tygodnie, że mi się okropnie nie chciało ale zawsze po wyjściu od niej miałam kopa pozytywnej energii i od razu siadałam do nauki. Przerobiłam ogrom zadań i różnych zbiorów, wszystkie możliwe matury (nawet te z Tutora). Dzisiaj dostałam się na lekarski do Wrocławia. Dziękuję z całego serca. Gdyby nie Pani Agata pewnie żyłabym w przekonaniu, że umiem dużo, a na maturze by wyszło, że jednak nic (tak jak było rok temu).
DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA!!! <3

Agata

Natalka gratulacje! Mieć taką sumienną i pracowitą uczennice to skarb! Powodzenia na studiach!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Czekałem na wystawienie opini aż zobaczę wyniki i się nie zawiodłem. Przez ostatnie tygodnie to bylo jedyne o czym myślalem. Pisalem stara podstawę programowa i dostalem 90 %. Uwazam że jest to świetny wynik! Poziomu trudnosci naszej matury byl bez porownania duuuuuzo trudniejszy niz nowej podstawy, dlatego tak bardzo ciesze sie z osiagnietego wyniku. Bardzo duzo ciezkiej pracy z Agata przez niecaly rok pozwolil mi otrzymac tyle procent. Bez niej moglbym sobie o tym pomarzyc. Dziekuje!! :-)

Agata

Brawo Krystian! To świetny wynik, szczególnie że poziomy obu matur znacznie od siebie odbiegały! Gratulacje!

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Juz są wyniki!!! 96% z chemii !!! Płacze jak dziecko :D Dziękuje Agatko za pomoc i czas!!! Jesteś wspaniała!!! :)

Agata

Gratulacje Laura! Zrobiłaś to! Mówiłam, że dasz radę!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2015

Witam. Agata to bardzo kompetentna nauczycielka z fenomenalnym podejsciem do ucznia. Sprawiała, że lekcje i nauka chemii to była przyjemność i nawet nie zauważyłem kiedy przerobilismy material którego zawasze się bałem i nie rozumiałem. Najważniejsze, że dodawała wiary w siebie i w to, że sie uda. No i poprawilem maturę o tyle ile potrzebne mi bylo na ukochaną medycyne :) w skrócie: jestem szczęsliwy, ze trafilem na Agatę, chce dla swojego ucznia jak najlepiej, a nie tak jak inni korepetytorzy ale juz pominę ten temat ;) dziękuję za poświęcony czas :)

Agata

Cieszę się, że mogłam pomóc i przyczynić się do spełnienia Twoich marzeń!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2015

Jasno i klarownie tłumaczy, zadaje dużo zadań, jest cierpliwa i miła.Przygotowywała mnie do poprawy sprawdzianu z chemii na koniec klasy pierwszej w liceum i na koniec mam bdb.Będę na pewno do Pani Agaty wracać.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2015

Witam. Pani Agata jest niesamowitym nauczycielem. Młoda, z ogromną wiedzą i ze świeżym spojrzeniem na naukę. Tłumaczy bardzo dokładnie, więcej niż w szkole - gdyby nie pani Agata to chemia dalej byłaby czarną magią. Zwraca uwagę na szczegóły w zadaniach maturalnych na które w szkole moja nauczycielka nie zwracała uwagi. Daje bardzo dużo różnych zadań do domu, ktore potem omawiamy. Polecam, na prawdę warto.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2015

W liceum miałam paru korepetytorów z chemii, ale ciągle musiałam ich zmieniać, bo nie byli wystarczająco dobrzy. Na szczęście w końcu przypadkiem (dosłownie, bo polecił mi ją starszy znajomy - poprawił maturę na ponad 90%) trafiłam na panią Agatę. Z korepetycji byłam bardzo zadowolona, dostawałam bardzo dużo zadań do domu, dokładnie mi je pani Agata sprawdzała, a jak czegoś nie wiedziałam to dokładnie tłumaczyła. Pisałam "nową maturę" w tym roku i liczę na maxa :-) dziękuję raz jeszcze i POLECAM WSZYSTKIM :-)

Agata

Alicja była wzorową uczennicą. Otrzymała z chemii 94% - ogromne brawa!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2015

Lekcje z panią Agatą pozwoliły mi świetnie przygotować się do matury dzięki czemu udało mi się znacznie poprawić mój wynik, mimo że tegoroczna matura dla technikum nie należała do łatwych. Pani Agata jest osobą cierpliwą ale i wymagającą. Lekcje z nią pozwoliły mi nie tylko zrozumieć typowe zagadnienia ale i poszerzyć wiedzę na temat chemii w ogóle.

avatar
M. Kowal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2015

Dzisiaj była matura z chemii....... Co to się działo :P najpierw kompletnie zwariowałem ale po chwili skupiłem się i robiłem zadanie po zdaniu. Na koniec zostało mi jeszcze 30 minut czasu :P W sumie wszystkie zadania robiłem bez problemu, teraz tylko się upewniłem jak zobaczyłem odpowiedzi - pewne 90 % mam!!!!! A pisałem na starych zasadach!!!!! I to wszystko dzieki korepetycją z Agatą... Bez niej nie dałbym rady, poważnie. Jest niesamowitym pedagogiem, nauczycielem, psychologiem... Wszystko........... W sumie indeks medycznej mam już w ręce........ Jestem przeszczęśliwy!

Agata

Michał pochwalił się wynikiem 94% i w pierwszej liscie dostał się na lekarski do Wrocławia :) GRATULACJE!!!

avatar
Monika Jask
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Pani Agata wykonuje kawał dobrej roboty udało jej się w niecałe 5 miesięcy przygotować mnie do matury z chemii z rozszerzenia ("stara" podstawa programowa) a ja chemii za grosz nie rozumiałam na samym początku. Dzięki niej w końcu wierzę w siebie i w to ze mi się uda - dziękuję z całego serca za poświęcony czas i cierpliwość.

Agata

Z matury z rozszerzenia z chemii otrzymała 80%. To bardzo dobry wynik, jak naukę od zera!

avatar
Michał Toporek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2015

Bardzo dobra korepetytorka, z wielką wiedzą. Miałem juz kilku wcześniej i bez porównania - pani Agata wie co robi. Ma ciekawe sposoby na zapamiętywanie np. wzorow. Zajecia w milej atmosferze jednak potrafi być surowa i dać ochrzan. Jak dla mnie to na poczatku myślałem, że wymaga zbyt wiele, ale jak robie teraz matury probne to nic mnie nie zaskakuje. Wielkim plusem jest to ze daje zadania do domu, ktorych nie ma ogolnie w internecie, wtedy na prawdę trzeba bylo wlaczyć myslenie. Polecam i życze wszystiego dobrego.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2015

Przygotowania przez cały rok na bardzo wysokim poziomie, trudne zadania, wymagająca ale tłukła mi do głowy aż zrozumiałam :-) była tez dla mnie wielkim wsparciem psychicznym.Polecam :-)

Agata

Dziękuję, Ewelina świetnie napisała maturę z biologii do której ją przygotowywalam - 90%, złożyła już dokumenty do Warszawy na stomatologię.

avatar
Olivka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2015

Dzięki Agatko! :):):) dzisiaj mialam egzamin gimnazjalny! i zadania z chemii zrobiłam wszystkie dobrze !! Agatka jest the besciak ! :):):):)

Agata

Dziękuję za Twoją opinię!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2015

Chodzę do 2 klasy liceum a już kończymy organiczną. Bardzo dobra korepetytorka. Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalizm w pełni! Super dużo wiadomości, świetnie tłumaczy.

avatar
Mama Joli
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2015

Pani Agata udziela korepetycji mojej córce juz od 1,5 roku. Teraz jest w 2 klasie liceum. Przygotowywuje ją do matury z chemii. Spotkania są zawsze zgodne z ustalonym terminem, córa ma bardzo duzo zadań, regularnie ma kartkówki i sprawdziany. Pilnie się uczy i nie muszę zaganiać jej do nauki. Jestem zadowolona i polecam innym rodzicom.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2015

jestem bardzo zadowolony z korepetycji, Agacie mozna w 100 % zaufać. Jest niezawodna, tlumaczy aż zrozumiem, poswieca tez duzo czasu poza zajęciami(online), moge do niej pisać kiedy mam problem z jakims zadaniem. Jest bardzo wymagajaca. no ale o to przeciez chodzi.

avatar
Sandra S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2015

Z pania Agata przygotowywalam sie do poprawy egzaminu z chemii. Jestem na drugim roku Inzynierii chemicznej na politechnice. W sumie z chemii bylam zielona ale w miesiac Pani Agata przygotowala mnie i zdalam egzamin bez problemu. Dlatego polecam ta korepetytorke:-) pozdrawiam:-)

avatar
Ewelina Jędrysik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2015

Chodziłam wcześniej do kilku korepetytorów i trzeci raz poprawiam maturę. Od pierwszych zajęć byłam mega zdziwiona, przede wszystkim tym ile mam braków z teorii i z rozwiązywania zadań. Szkoda, ze wcześniej nikt niego nie wyłapal.... Na lekcji robimy nietypowe zadania, na myślenie, trudne i podchwytliwe - w sumie jak ostatnie matury (jak dla mnie). Widze ogromne postępy u siebie i wielka szanse na dobry wynik. Pani Agata ma ogromna wiedzę, swietnie tłumaczy. Widzę ze zależy jej zeby mnie nauczyć a nie tylko zarobić jak poprzednich dwóch korepetytorów miało to w zwyczaju. Oby więcej takich dobrych ludzi.

Agata

:)

avatar
Fifi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2015

Super ze znalazłem Agatke. Swietnie tłumaczy, ma rożne sposoby na zapamiętywanie ciężkich rzeczy i wzorów. Zawsze jest miło i przyjemnie. Niesamowicie sympatyczna i ciepła osoba z niej. Na każdych zajęciach czujna i poprawia jeśli cos robię nie tak. Potrafi zmobilizować i to mocno. No i nie ma z nią owijania w bawełnę :D szacun za charakter.

Agata

Dzięki wielkie za te miłe słowa :)

avatar
Klaudia k.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2014

Przeurocza i fantastyczna osoba. Przychodzi sie na korki z uśmiechem a wychodzę zawsze zadowolona i zmotywowana z pełnym pakiem zadań. Do tej pory chodziłam do innej korepetytorki, ale nie byłam z niej zadowolona, bo myslala ze korepetycje to ploteczki przy herbatce. A tu proszę - o cokolwiek nie spytam to Agatka wie i wytłumaczy. W czasie zajęć wyłapuje moje braki i juz zaraz drukuje mi jakieś zadanie żeby to przećwiczyc. z całego serducha polecam ta dziewczynę , buziaki :)

avatar
Mirek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2014

A ja tutaj nie zagladalem od dluzszego czasu ale musze napisac w ramach podziekowania.....:) no moj wynik poprawilem z 68% na 90. to chyba wyraznie o czyms swiadczy.Ciezka praca przez rok ale warto bylo - lekarski w Lodzi:):)

avatar
Krysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2014

Pani Agatka uczy mnie od tego semestru, a wlasciwie od sierpnia. W pierwszej klasie liceum mialam ogromne problemy z chemia i tragiczna nauczycielke, ktora nic nie wytlumaczyla. Chemie mialam zagrozona, ale w tym semestrze mam same 4+ i 5. I mysle powaznie czy by nie zdawac na maturze wlasnie tego przedmiotu. Z taka korepetytorka wszystko jest mozliwe :) pozdrawiam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2014

Panią Agatę poleciła mi znajoma z mojego liceum, która w zeszłym roku przygotowywała się z nią do matury. Z tego co wiem, dostała się na lekarski, tyle że do Katowic. Podjęłam próbę walki. Od września uczęszczam na korepetycje to pani Agaty. Nigdy nic tak szybko nie zrozumiałam z tej chemii - super tłumaczy. Daje mnóstwo zdań do domu, sprawdza na bieżąco, widać że nauczycielka z pasją.
Zobaczymy, jakie efekty będą w maju :)

Pozdrawiam serdecznie!

Agata

Ewa otrzymała z matury 89 % i startuje na lekarski do Wrocławia. Gratulacje!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.