Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Kraków
Poznań

sas

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika sas

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 07.2020
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
10.2019
Helen Doron International Diploma
04.2020
Google Level 1 Certified Educator
07.2020
Licencjat filologii angielskiej UJ (Bachelor in English studies from the Jagiellonian University)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2022

Seraj jest bardzo pracowity nauczycielem. Zaczynając od przygotowania do zajęć wcześniej przesyła materiały co ułatwia zapoznanie się z zagadnieniem. Podczas zajęć jest skupiony ale jednocześnie z uśmiechem przeprowadza zajęcia. Dokładnie omawia tematy i na kolejnych spotkaniach chętnie podpytuje wcześniejsze tematy co ułatwia kontrolę nad opanowanym materiałem. Chętnie i z dużą cierpliwością pomaga w trudnych pojęciach. Pod względem dostosowania się z terminem nie ma najmniejszego problemu. Serdecznie Polecam

avatar
Bernadetta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2020

Seraj to super korepetytor. Bardzo dobrze i cierpliwie tłumaczy, dostosowuje zajęcia do potrzeb ucznia. Zawsze przygotowuje się świetnie do zajęć. Jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o godziny zajęć. Świetnie posługuje się angielskim i polskim, co ułatwia tłumaczenie trudniejszych słówek. Polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2020

Seraj jest bardzo dobrym nauczycielem. Zawsze ma pomysł na lekcję i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Jest profesjonalny, a przy okazji bardzo sympatyczny. Metodę nauki dostosowuje do potrzeb studenta.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2020

Seraj bardzo dobrze uczy i tłumaczy, lekcje są zawsze przygotowane. Odkąd od kilku miesięcy Seraj mnie uczy mówienie oraz wymowa poprawiła się bardzo. polecam

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2020

Seraj helped me with the translation of my sentence. He also explained the difference between the two versions of translation .

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

Bardzo dobry nauczyciel. Przez około pół roku wspólnej nauki zrobiłam znaczny progres. Podczas lekcji wykazuje się cierpliwością i profesjonalizmem. Jest otwarty na propozycje, jednocześnie motywuje do nauki. Nie ma problemu z ustaleniem grafiku, jest elastyczny. Polecam!

avatar
Perly
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2019

Although Arabic is a difficult language, he is very patient in explaining the most difficult aspects of this language. He also knows other dialects apart from his. So you can have a wide range of Arabic variants according to your needs. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.