Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia21 / 60 min

Zofia

Opis ogłoszenia

Uczę się w 4 klasie liceum, na profilu biol-chem-mat. Interesuję się historią Polski. Chętnie pomogę ci w nauce historii, możesz też wysłać mi zadanie a ja wytłumaczę ci je i pomogę rozwiązać. Zadania możesz też wysyłać poza godzinami dostępności, ale wtedy nie od razu odpowiem (-:
(W przypadku zadań opłata jest proporcjonalna do czasu poświęconego na rozwiązania zadania + na wytłumaczenie ci go, np: 30 min - 9 zł, 20 min - 6 zł).

Dostępność

Poniedziałek14:30 - 18:00
Wtorek15:30 - 19:00
Środa14:30 - 18:00
Czwartek16:30 - 19:00
Piątek15:30 - 20:00
Sobota11:00 - 17:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.