Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Śrem
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 70 / 60 min

Michał

Opis ogłoszenia

*Angielski i niemiecki*- korepetycje, najlepsze w Śremie skuteczne kursy indywidualne, matura, wszystkie poziomy, dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Także angielski biznesowy i zawodowy. Zawodowy nauczyciel z wieloletnim doświadczaniem. Kwalifikacje polskiego i brytyjskiego Ministerstwa Edukacji. Pisanie, redagowanie i korekta wszelkich tekstów, prac zaliczeniowych i dyplomowych. Nauka online! tel 665 280 922

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.