Sara Matuszewska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z przedmiotów zawodowych na kierunku technik mechatronik. Sama jestem absolwentką tego kierunku, a teraz studiuję na Politechnice Poznańskiej Mechanikę i budowę maszyn. Egzaminy zawodowe (część praktyczną) zdałam na 98 i 87 proc. Na co dzień pracuję w zawodzie. Chętnie pomogę w mechanice, elektrotechnice czy w zrobieniu zadania na ocenę. Zadania wyceniane indywidualnie. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do kontaktu.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek
Środa17:00 - 20:00
Czwartek18:00 - 20:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.