Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Gdynia
Sopot
Rumia
Bartoszyce
Język hiszpański50 - 90 / 60 min

Sandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Podoba Ci się język hiszpański? Zawsze chciałeś/chciałaś się go nauczyć? A moze znasz już podstawy ale chcesz odważniej rozmawiać lub poznać bardziej gramatykę? Zapraszam młodzież i dorosłych na zajęcia indywidualne od początkujących do średnio-zaawansowanych. Zweryfikuję Twój poziom i pomogę swobodnie się komunikować pokonując językową barierę braku pewności siebie a także w praktyce zapoznam Cię z gramatyką. Przygotuję Cię także do egzaminu DELE od poziomu A1 przez A2 i B1 po B2. Potwierdzeniem moich kompetencji są certyfikaty DELE (B2, C1), ukończone studia pedagogiczne z przygotowaniem do nauczania języka obcego, ciągłe poszerzanie wiedzy, a także wieloletnie zamiłowanie oraz obcowanie z językiem.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 06.2014
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
Magister
01.2021 - 06.2022
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
Magister
Przygotowanie pedagogiczne do nauczania języka obcego
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2022

Bardzo mocno polecam Sandre, jest kompetentna w tym co robi (nawet przy tak wymagającym uczniu jak ja, zadającym 50 tysięcy pytań typu ,,a czemu tak jest"), bardzo angażuje się w nauczanie, (prawie można odnieść wrażenie, że bardziej jej zależy na tym, żeby uczeń zrozumiał niż samemu uczniowi) potrafi dostosować tempo nauczania, potrafi nauczyć paru akcentów oraz co najważniejsze: robi to z pasji, dlatego w bardzo krótkim czasie można od zera zacząć się dogadywać po Hiszpańsku. Wszystkie lekcje odbywają się w miłej atmosferze, w której aż chce się uczyć!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2021

Szczerze polecam, spośród wszystkich korepetytorów , których miałem na przestrzeni kilku lat Sandra jest najlepsza. Nie spowalnia procesu nauki tak jak niektórzy to celowo robią. Zawdzięczam jej spory progres mimo moich zaniedbań. Lekcje są efektywne, mijają w mgnieniu oka. Widać, że uwielbia to co robi , a to świetnie przekłada sie na jakość lekcji, ułatwiając uczniowi naukę.
Mam nadzieję, że znajdę podobną nauczycielkę języka niemieckiego :-)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2019

Fantastyczny nauczyciel, bardzo cierpliwa i ciepła osoba. Zajęcia mijają nawet nie wiem kiedy:) Sandra zaraża miłością do języka. Zapewnia wszystkie potrzebne materiały, zadaje pracę domową i sprawdza ją w swoim wolnym czasie! Serdecznie polecam:)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2019

Zajęcia ciekawe, urozmaicone, duże zaangażowanie ze strony Sandry. Posiada ona rzetelną wiedzę językową, jest bardzo sympatyczna i potrafi cierpliwie wytłumaczyć zagadnienia, które sprawiają trudność. Atmosfera na zajęciach jest luźna i można się pośmiać. Bardzo polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2019

¡Hola! Mam przyjemność uczyć się języka hiszpańskiego u Sandry, jest Ona zawsze przygotowana, cierpliwa i wymagająca, bardzo mnie motywuje do nauki dobrym słowem, za co jestem Jej niezmiernie wdzięczna, bo bardzo dużo nauczyłam się w krótkim czasie.
Super lekcje! Polecam bardzo.

avatar
olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2019

Serdecznie polecam lekcje hiszpańskiego z Sandrą:) Nigdy nie wiem kiedy mija godzinna lekcja. Podoba mi się, to ze lekcje są dopasowane do ucznia. Na lekcjach panuje niesamowita atmosfera, szybko zapomniałam o swojej barierze przed mówieniem.
Recomiendo de todo corazón ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.