Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bytom
Zabrze
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski80 / 60 min

Sandra

Opis ogłoszenia

Nazywam się Sandra Szymańska i jestem absolwentką Filologii Rosyjskiej  Uniwersytetu Śląskiego. 

Uczę dzieci oraz młodzież, których wiedza jest na poziomie podstawowym, lub które chcą zacząć naukę języka rosyjskiego od podstaw.
Na zajęciach skupiamy się maksymalnie na Tobie, lekcje są dopasowane do Twoich oczekiwań.Koncentruję się przede wszystkim na używaniu języka w praktyce i przełamywaniu bariery językowej. Jeśli Twoim największym problemem jest nawiązywanie kontaktów to moja metoda jest dla idealna dla Ciebie.W połączeniu z dużą dawką pozytywnej energii, entuzjazmu i pasji do nauczania z mojej strony, każda osoba, która decyduje się na zajęcia ze mną osiąga to, czego oczekiwała - REZULTATY ORAZ SATYSFAKCJĘ! Pomagam w przełamaniu bariery językowej, uczę konwersacji i poprawnej wymowy.
.Pomagam nadrobić zaległości w szkole, poprawić oceny czy przygotować się do zajęć.
Wiem doskonale, jak wygląda proces nauki ze strony ucznia i pomogę Ci przejść go z uśmiechem na twarzy :) Znam wszystkie standardy egzaminacyjne i program nauczania. Jestem wymagająca. Na każdej lekcji jest test lub kartkówka z przyswojonego materiału.Nie uczę w sposób standardowy. Korzystam z nowoczesnych metod, różnych materiałów czy aplikacji. Konkretnie, sprawnie i przede wszystkim SKUTECZNIE.Zapraszam na skuteczną naukę języka rosyjskiego używanego w praktyce, podczas przyjemnych konwersacji, na każdym poziomie zaawansowania. Jeśli szukasz nauczyciela, który z pasją i w dobrej atmosferze nauczy Cię  używać języka w praktyce to trafiłeś w dziesiątkę.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.