Sandra Merki-Sławińska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Gdańsk (Sobieszewo)
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Jestem Szwajcarką (native speaker) z niemiecko języcznej części Szwajcarii z wieloletnim pobytem w Niemczech. Mam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z języka niemieckiego- głównie praktycznej nauki języka. Uczę dzieci,młodzież i dorosłych na różnych poziomach (także od podstaw). Lubię uczyć przez zabawy, gry i techniki teatralne. Najmłodsze dzieci uczę od 5 roku życia. Prowadzę zajęcia/lekcje z konwersacji j.niemieckiego dopasowane do oczekiwań uczniów. Ucząc języka- między innymi -przygotowuję zainteresowane osoby do pracy w domach opieki w Niemczech i Szwajcarii. (pracowałam jako opiekunka w hospicjum domowym w Szwajcarii) Chętnie prowadzę również zajęcia za pomocą Skype’a.

Oferuję rownież naukę j. szwajcarsko-niemieckiego (Schwyzertüütsch)

Cennik:
Dzieci - 35
Dorośli - 40/45

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Sandra Merki-Sławińska
Wyspa Sobieszewska
80-690 Gdańsk
NIP: 5882350123

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2018

Bardzo się cieszę, że trafiłam na tak wspaniałą nauczycielkę! Pani Sandra jest cierpliwą i niesamowicie ciepłą osobą. Zajęcia z nią są prawdziwie unikatowe. Szczególnie w porównaniu do kilku wcześniejszych moich doświadczeń z lekcjami on-line, które były prowadzone bardzo machinalnie...Przede wszystkim możliwość systematycznej naturalnej konwersacji poparta solidnym wsparciem gramatycznym + bogactwem językowym prowadzącej, pomogła mi pokonać barierę mowy, z którą zmagałam się od dawna. Serdecznie polecam.

avatar
Roger
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Na 100% polecam.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2018

Przez cały rok szkolny pani Sandra uczyła przez skype'a mojego 12-letniego syna, który był na nauce domowej. Lekcje były zawsze szczegółowo przygotowane, z nastawieniem na konwersacje. Syn zdał bardzo dobrze egzamin ustny. Pani Sandra jest nauczycielem godnym polecenia w 100%. Będziemy nadal korzystać z lekcji.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2018

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z panią Sandrą. Zajęcia są ciekawe i urozmaicone z naciskiem na mówienie i praktyczną naukę języka. Jako native speaker ma najlepszą wiedzę na temat języka i kultury kraju, z którego pochodzi. Potrafi w przystępny i ciekawy sposób przekazać swoją wiedzę i ma dużo cierpliwości.

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2018

Pani Sandra jest moja nauczycielka od ponad 6ciu miesiecy. Jestem bardzo zadowolony i zdecydowanie moge ja polecic.
Szczegolnie polecam osoba zainteresowanym konwersacjami z native speakerem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.