Sandra Katulska

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa
Łódź

Sandra Katulska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Sandra Katulska

O mnie

Cześć jestem Sandra, absolwentka UWr, obecnie jestem pracownikiem naukowym jednej z prywatnych uczelni we Wrocławiu. Od lat pracuje jako korepetytorka pomagając w rozwiązywaniu zadań i problemów osób uczących się na studiach licencjackich, magisterskich, doktoranckich czy podyplomowych.

Zakres udzielanych przeze mnie korepetycji jest bardzo szeroki - można pisać w każdej sprawie. Nie ma zadania, które nie uda nam się rozwiązać.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

Sandra

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 06.2012
Uniwersytet Wrocławiski
Doktor
Pedagoika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2018 - aktualnie
Nauczyciel akademicki

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Celina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2020

Również dołączam pozytywny komentarz - Sandra ma ogromny zasób wiedzy - nie należy do tanich osób ale przynajmniej wszystko jest tak jak być powinno, plus rewelacyjna obsługa! Polecam bez dwóch zdań!

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2020

Polecam - nie mam żadnych zastrzeżeń. Praca przygotowana tak jak było ustalone. Można korzystać.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2020

Sandra przygotowała dla mnie już kilka prac - i z każdej jestem zadowolona. Wysoko oceniane i zero problemów z systemem plagiatowym. Wszystko na czas i dobry kontakt - polecam.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2020

Sandra pomogła mi w tej sesji - w kolejnej też skorzystam. Nie miałem już dawno takiej średniej - mimo nauki on-line. Dziewczyna zna się na obsłudze platformy - polecam!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2020

Sprawdzona osoba, uratowała mnie przed sesją już drugi raz. Zlecenia zrealizowane na czas - tak jak wcześniej było w ustaleniach. Super komunikacja - osoba godna polecenia!

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2019

Komentarz wstawiam po 2 latach współpracy. Pomoc przy niemal każdej sesji. Wszystko pełen profesjonalizm. Na czas i super przygotowane. Ceny konkurencyjne, czasem trochę drogo - ale jak dawałam termin realizacji 1-2 dni to połowa mi nawet nie odpisywała a Sandra zawsze. Ostatecznie pomoc przy pracy mgr - praca obroniona - dzięki za wszystko.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2018

Polecam! Bardzo dobry, miły i merytoryczny kontakt! Odpowiedzi natychmiastowe. Sandra mnie uratowała! Dziękuję i polecam!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2018

Super korepetytorka, szybko zrealizowane zadanie - jasne warunki współpracy. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.