Sandra Katulska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa
Łódź

O mnie

Cześć jestem Sandra, absolwentka UWr, obecnie jestem pracownikiem naukowym jednej z prywatnych uczelni we Wrocławiu. Od lat pracuje jako korepetytorka pomagając w rozwiązywaniu zadań i problemów osób uczących się na studiach licencjackich, magisterskich, doktoranckich czy podyplomowych.

Zakres udzielanych przeze mnie korepetycji jest bardzo szeroki - można pisać w każdej sprawie. Nie ma zadania, które nie uda nam się rozwiązać.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

Sandra

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 06.2012
Uniwersytet Wrocławiski
Doktor
Pedagoika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2018 - aktualnie
Nauczyciel akademicki

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2018

Polecam! Bardzo dobry, miły i merytoryczny kontakt! Odpowiedzi natychmiastowe. Sandra mnie uratowała! Dziękuję i polecam!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2018

Super korepetytorka, szybko zrealizowane zadanie - jasne warunki współpracy. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.