Sandra Golenia

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Ruda Śląska
Chorzów
Katowice
Świętochłowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Z dużą pasją nauczę Cię fascynującego języka Puszkina. Oferuję kursy języka rosyjskiego na każdym poziomie trudności, w trybie stacjonarnym i online. Jako dyplomowany filolog języka rosyjskiego nauczam zarówno języka ogólnego, biznesowego, jak i technicznego. Dla tych, którzy zawodowo muszą mówić po rosyjsku polecam konwersacje. 
Ukończyłam Uniwersytet Śląski, posiadam dyplom filologa języka rosyjskiego o specjalności tłumaczeniowej oraz języka biznesu. Odbyłam również studia podyplomowe na kierunku przygotowania pedagogicznego.
Języki obce oraz ich nauczanie to moje całe życie, zapraszam Cię więc do mojego świata języka rosyjskiego.
Prowadzę również kursy języka angielskiego. Więcej w drugim ogłoszeniu.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 13:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Sandra Golenia
ul. Świętochłowicka 9/3
41-707 Ruda Śląska
NIP: 6412457812

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2018

Gorąco polecam lekcje angielskiego u Pani Sandry! W ciekawy sposób prowadzi zajęcia dla dzieci, jest bardzo kreatywnym pełnym nowych pomysłów nauczycielem. Dla mojego syna nauka angielskiego była również świetną zabawą.

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2018

Polecam Pania Sandre jako nauczyciela j.angielskiego dla dzieci. Swoje zajecia prowadzi z dużym zaangazowaniem i pomysłowością. Mój 6 letni syn traktował zajecia jako swietną zabawe. Nauka angielskiego połaczona była z zajeciami manualnymi i ruchowymi. Duży profesjonalizm jako nauczyciel i pozytywny fajny człowiek.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.