Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kluczbork
Opole
Nysa
Namysłów
Kędzierzyn-Koźle
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski45 - 60 / 60 min

Sandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Witam, nauczanie języka angielskiego to moja pasja dlatego właśnie udzielam korepetycji z języka angielskiego na poziomie podstawowym lub średnio-zaawansowanym (A1,A2 i B1). Korepetycji udzielam od kilku lat i uwielbiam to co robię  :) Z przyjemnością pomogę w nadrobieniu zaległości, przygotuję do sprawdzianów/ kartkówek jak i na bieżąco do lekcji. Z wielkjm sukcesem przygotowuję też do EGZAMIN ÓSMOKLASISTY. Posiadam duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Oferuję własne materiały, przyjemną atmosferę, a przede wszystkim efektywną naukę!:)

Zajęcia odbywają się  ON-LINE poprzez Skype, Whreby, Zoom  lub stacjonarnie  na terenie KLUCZBORKA -  wszystko jest do dogadania:)

Serdecznie zapraszam:-)

Dostępność

Poniedziałek18:30 - 20:30
Wtorek18:30 - 20:30
Środa18:30 - 20:30
Czwartek18:30 - 20:30
Piątek18:30 - 20:30
Sobota15:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.2015
First Certificate in English
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2023

Polecam panią Sandrę,,ponieważ doskonale wykonuje swoją pracę,potrafi dobrze wytłumaczyć każdy temat i dobrze przygotować do sprawdzianów i egzaminów,.Z całego serca polecam.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2020

Pani Sandra jest przesympatyczną osobą i bardzo miłą. Gramatykę tłumaczy prostym i zrozumiałym językiem - zawsze na przykładzie - tak żeby każdy zrozumiał ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.