Opis ogłoszenia
Dzień dobry! Mam przyjemność przedstawić się jako absolwentka matematyki i informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalizująca się w udzielaniu korepetycji. Moje doświadczenie obejmuje kompleksowe przygotowanie uczniów do bieżących zajęć oraz egzaminów końcowych.
Podczas naszych spotkań oferuję nie tylko własne materiały do nauki, lecz także korzystam z renomowanych książek i opracowań, zgodnie z aktualną podstawą programową. Mój główny cel to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale przede wszystkim zrozumienie przez ucznia omawianych zagadnień. Dlatego też każdemu podopiecznemu poświęcam indywidualne podejście, angażując się w proces nauki i stawiając na klarowne wyjaśnienia.
Zapraszam do skorzystania z moich usług korepetytorskich, gdzie gwarantuję profesjonalizm, troskę o postępy ucznia oraz efektywną naukę matematyki i informatyki.
Zakres egzaminów do których przygotuję:
Sprawdziany szkolne:
Sprawdziany i kartkówki z matematyki na poziomie szkoły podstawowej i średniej.
Egzaminy:
Egzamin ósmoklasisty z matematyki.
Matura z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Egzaminy uczelniane.
Jeśli istnieją konkretne egzaminy, do których planujesz przygotować się, chętnie dostosuję program korepetycji, aby sprostać Twoim potrzebom i celom. W trakcie naszych spotkań skoncentrujemy się na omawianiu zagadnień związanych z danym egzaminem, analizie przykładowych zadań oraz doskonaleniu umiejętności potrzebnych do uzyskania satysfakcjonujących wyników.
Dostępność
Zakres lekcji
Miejsce lekcji
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.
Wyślij wiadomość