Bartłomiej Krużewski RAZEM-ZROZUMIEMY

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Toruń
Bydgoszcz
Chełmża
Zławieś Wielka
Łysomice
Łubianka
Dąbrowa Chełmińska
Lubicz Górny
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję solidne, bezstresowe i EFEKTYWNE korepetycje z matematyki. Zaufało mi już wielu uczniów i każdy z nich, dzięki mojej pomocy, zaczął lepiej radzić sobie z tym przedmiotem. Korepetycji udzielam intensywnie już od 10  lat. GWARANTUJĘ profesjonalne podejście do tematu. Na moich lekcjach staram się utrzymywać koleżeńską i luźną atmosferę, ale zawsze wykorzystuję cenny czas w 100%.

Parę słów o mnie:
Mam licencjat z matematyki na UMK
Zakończyłem studia magisterskie Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Ukończyłem IV LO im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu, gdzie uczęszczałem do klasy o profilu matematycznym. Korepetycje to nie tylko moja praca, ale i hobby, gdyż nieustannie dążę do zwiększenia efektywności swojej pracy, która daje mi ogromną satysfakcję. Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji, a moich uczniów staram się zaciekawić tą niezbyt lubianą dziedziną wiedzy :)

Pomagam uczniom pozbyć się zaległości, przygotować się do egzaminów lub poprawek i oczywiście przebrnąć przez aktualny materiał. Przygotowuje do Matury - bardzo duża zdawalność, testów ósmoklasisty. Pomoc w zadaniach domowych i innych po ustaleniu. Zadzwoń - rozmowa najważniejsza. 

Jeżeli nie odbieram telefonu, to znaczy, że prawdopodobnie nie mogę odebrać w danej chwili, jednak ZAWSZE oddzwaniam na nieznany numer jak najszybciej! :)
telefon 698-996-516

Pozdrawiam i zachęcam do nawiązania współpracy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2015
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Magister
Matematyka i Ekonomia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2016

Świetny korepetytor!
Pomógł Mi nadrobić zaległości z matematyką i nauczyłem się rozwiązywać zadania. Nawet nauczycielka w szkole mnie pochwaliła :)
Najlepszy nauczyciel jakiego do tej pory miałem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.