Samantha Balboa

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Kraków (Krowodrza)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Kaligrafia90 - 135 / 60 min

Samantha Balboa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

POLISH

Witam! Chcesz rozpocząć nowe hobby w 2022 roku lub poprawić swoje umiejętności kaligrafii? Zapisz się na mój warsztat kaligrafii twarzą w twarz!

Na lekcji wprowadzającej omówimy:
Ogólne wprowadzenie do kaligrafii
Jego rodzaje i różne narzędzia
Konfigurowanie stalówki i uchwytu na stalówkę
Podstawowe pociągnięcia
Małe litery alfabetu
Pisanie swojego imienia małymi literami kaligrafii

Cennik:

  1. 135 zł - Cena zalecana dla początkujących, którzy nie posiadają materiałów związanych z kaligrafią. Obejmuje 2-godzinną sesję lekcji kaligrafii 1 na 1, podstawowy uchwyt do kaligrafii / ukośny długopis, 2 stalówki do kaligrafii, butelkę atramentu Winsor Newton, arkusze robocze, wydrukowaną lekcję wprowadzającą i pdf, papier do kaligrafii i karton.
  2. 90 zł - Ta cena jest polecana osobom, które posiadają już uchwyt do kaligrafii, stalówkę i tusz. Cena ta obejmuje 2-godzinną sesję lekcji kaligrafii 1 na 1, arkusze ćwiczeń, drukowaną lekcję wprowadzającą oraz pdf, papier do kaligrafii i karton.

Wyślij do mnie wiadomość, aby umówić się na Twój prywatny warsztat kaligrafii jeden na jeden!
ENGLISH

Hello! Looking to start a new hobby in 2022 or improve on your calligraphy skills? Enroll in my face to face beginner’s calligraphy workshop!

For the introductory lesson, we will go over:

  • A general Introduction to Calligraphy
  • Its Types and Different Tools
  • Setting up your nib and nib holder
  • Basic strokes
  • Lower case alphabet
  • Writing your name in lower case calligraphy

Pricing:

  1. 135 pln - This price is recommended for beginners who have no materials related to calligraphy. Includes a 2 hour session of 1 on 1 calligraphy lessons, a basic calligraphy holder / oblique pen, 2 calligraphy nibs, a bottle of Winsor & Newton ink, worksheets, printed introductory lesson and pdf, calligraphy paper, and cardstock.
  2. 90 pln - This price is recommended for those who already own a calligraphy holder, nib, and ink. This price includes a 2 hour session of 1 on 1 calligraphy lessons, worksheets, printed introductory lesson and pdf, calligraphy paper, and cardstock. 

Message me to schedule your private one to one Calligraphy Workshop! 

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota12:00 - 18:00
Niedziela12:00 - 18:00

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2012 - 06.2016
Ateneo de Manila University
Licencjat
Bachelor in Fine Arts
10.2019 - 07.2021
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Magister inżynier
Innovation Management
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Patricia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2022

Samantha jest nie tylko niesamowita w kaligrafii, ale jest też świetną nauczycielką. Jeśli chcesz nauczyć się podstaw liternictwa, nie bój się zgłosić do niej na zajęcia. Jest również niezwykle przyjazna i cierpliwa. Gorąco polecam!

avatar
Yating
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2022

Sam is an amazing teacher. we knew each other from Chinese lessons. I very admire how patient she is. I strongly recommend her as a teacher to start Calligraphy Tutorial. Especially for a beginner. I tried first lesson I totally fall in love with this and I look forward to develop more with Sam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.