Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Pruszków
Logopedia70 / 45 min

Kamila

Opis ogłoszenia

Witam, zapraszam na zajęcia logopedyczne - Pruszków i okolice. Oferuję prowadzenie terapii logopedycznej z dziećmi w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym, szkolnym i młodzieżą. Jestem logopedą, tyflo- i oligofrenopedagogiem, pedagogiem terapeutą i nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej. 
Zapraszam
Kamila

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.