Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Olsztyn
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe30 - 50 / 60 min

Karolina

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem z wykształceniem w kierunku wczesnej edukacji i edukacji przedszkolnej, a także nauczycielem specjalistą w zakresie terapii pedagogicznej oraz terapii ręki. Udzielę pomocy  we wszystkich trudnościach związanych z kształceniem w przedszkolu i klasach 1-3 oraz z angielskiego - mam ukończony kurs metodyczny w zakresie nauczania języka angielskiego w przedszkolu oraz klasach 1-3. Udzielę pomocy w odrabianu lekcji oraz w zakresie pracy korekcyjno-kompensacyjnej (terapia pedagogiczna).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.