Jakub Sajkowski

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Opis ogłoszenia

Poprowadzę korepetycje/zajęcia z języka rosyjskiego na wszystkich poziomach, także z języka biznesowego (posiadam certyfikat języka rosyjskiego w biznesie na poziomie C1, zdobyty podczas kursu w Instytucie Puszkina w Moskwie).

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy dydaktycznej i pedagogicznej, także w prowadzeniu korepetycji z języka angielskiego i rosyjskiego. Gwarantuję pełen profesjonalizm, dobry kontakt z uczniem, ciekawe i różnorodne tematy, oraz zajęcia w oparciu o indywidualne zainteresowania i potrzeby ucznia. Przygotuję również do egzaminu maturalnego, oraz na certyfikaty (j. ogólny oraz biznesowy).

Zajęcia w roku szkolnym 2015/2016 odbywają się w trybie ONLINE (Skype)

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2020

Bardzo dobry nauczyciel. Dokładnie i kompleksowo przekazuje materiał lekcji, wykazuje się dużą cierpliwością przy ćwiczeniu wymowy. Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.