Arcymistrz Daniel Sadzikowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Chrzanów
Katowice
Pszczyna
Tychy
Bielsko-Biała
Faktura VAT

Arcymistrz Daniel Sadzikowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Arcymistrz Daniel Sadzikowski

O mnie

Witam! Nazywam się Daniel Sadzikowski. Pochodzę z Chrzanowa (woj. małopolskie) i w wieku 3 lat właśnie tam nauczyłem się grać w szachy.

Już od małego posiadałem duże sukcesy: wieku 5 lat zająłem 9. miejsce w Mistrzostwach Polski Przedszkolaków do lat 7. Rok później awansowałem na 6. lokatę, by pod koniec w wieku 7. lat zdobyć złoty medal.

Później moja kariera szachowa odnosiła coraz większe sukcesy, a największym jest V-ce Mistrzostwo Świata do lat 16 w Grecji w Porto Carras w 2010 roku.

Jako trener wywalczyłem czwarte miejsce na Olimpiadzie Szachowej w Batumi w 2018 roku oraz brąz w Drużynowych Mistrzostwach Świata w 2017 roku. W latach 2017-2019 byłem konsultantem Kadry Narodowej Seniorów.

Według mnie sukcesem jest osiągnięcie wyniku na arenie międzynarodowej. Przez komputery poziom szachowy u dzieci drastycznie spadł (nie tylko w Polsce). Nie czyta się książek, jest zbyt prosto, by sięgnąć po materiały szachowe, brakuje zaangażowania. Zapewniam przygotowanie i koordynowanie planu treningowego. Zajęcia są prowadzone w sposób przyjazny :)Cena do ustalenia, w zależności od ilości godzin w tygodniu, poziomu oraz wieku studenta.

Zachęcam do współpracy!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
Licencjat
Zarządzanie
10.2021 - aktualnie
Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
Magister
Zarządzanie projektami
Kursy i szkolenia
08.2014
Instruktor Szachowy
06.2017
Arcymistrz Szachowy
Doświadczenie
06.2017 - aktualnie
Konsultant Kadry Narodowej
01.2021 - aktualnie
Trener Kadry Narodowej juniorów

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2022

Wielkie podziękowanie za dotychczasowe lekcje dla syna. Już po kilku godzinach widać u niego dużą zmianę w podejściu do szachów! Profesjonalne podejście oraz wielka wiedza Pana Daniela przełożyła się na wzrost motywacji i pewności siebie u Młodego. Autorytet spowodował, że Syn częściej analizuje swoje partie, a jego analizy są pełniejsze. Jestem przekonany że zdobyte umiejętności szybko znajdą odzwierciedlenie w kolejnych turniejach.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Bardzo profesjonalne zajęcia a dodatkowo Daniel jest świetnym człowiekiem, więc czas płyni bardzo szybko ale i bardzo owocnie w jego towarzystwie. Polecam każdemu kto chce poprawić swoją grę w szachy!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2014

Co prawda jestem dopiero po pierwszej lekcji ale śmiało mogę polecić Pana Daniela. Bogata wiedza debiutowa, znajomość planów gry, dobre podejście do ucznia.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
22 października 2013

Bardzo bogata wiedza debiutowa. Znajomość planów gry w konkretnym otwarciu. Polecam szczególnie jeżeli ktoś chce wzmocnić lub stworzyć repertuar debiutowy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.