Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Zielona Góra
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoskicena do ustalenia

Daniel

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

O mnie
Mgr Daniel to wieloletni trener/nauczyciel języka angielskiego , szwedzkiego , norweskiego oraz włoskiego . Zyskał renomę na rynku dzięki ogromnej bagaży doświadczeń (kilka tysięcy uczniów), autorskich programów nauczania i z zapałem do pracy.

Dzieci
Profesjonalna pomoc w nauce języka obcego dla dzieci. Stawia na przełamywanie oporów i uzupełnianie braków w podstawach, które są najczęstszą przyczyną zaniedbań i poważnych kłopotów szkolnych. Dzięki temu dzieci ośmielają się i pewniej czują w szkole, jednocześnie czerpiąc satysfakcję ze zdobywanej wiedzy i poszerzających się umiejętności.

Młodzież
Każdy maturzysta jest bardzo dobre przygotowywany do matury z języka obcego, pomimo dużych braków językowych. Daniel jest uśmiechnięty i pogodnym nauczycielem, który świetnie przekazuje wiedzę oraz z cierpliwością i wyrozumiałością tłumaczył do skutku zagadnienia.
Materiał bazuje na autorskim programie oraz wieloletnim doświadczeniu.

Dorośli
Daniel w ciągu wieloletniej pracy zyskał renomę na rynku i jest obecnie jednym z liderów na lokalnym rynku. Opracowane przez Daniel innowacyjne metody nauczania, cieszą się ogromną popularnością wśród uczniów. Pozycja, jaką obecnie zajmuje Daniel na rynku nie jest dziełem przypadku. Gwarantuje profesjonalną i nowoczesną obsługę, opartą na doświadczeniu i fachowej wiedzy.

Zapraszam

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2019

Bardzo dobry i uprzejmy nauczyciel, który uczy na bardzo wysokim poziomie. Lekcje są ciekawe i pozwalają wynieść wartościową wiedzę z zakresu nauki języka. Serdecznie polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.