Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
 
Online
Katowice
Chorzów
Bytom

Barbara

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Barbara

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2014

Pani Basia zawsze do zajęć bardzo dobrze przygotowana, ale potrafi się również z powodzeniem zmierzyć z tematami/problemami, którymi zaskoczono ją podczas zajęć znienacka. Tłumaczy w przystępny sposób zawiłości gramatyczne, wychwytuje i koryguje na bieżąco błędy językowe/ortograficzne/wymowy. Polecam wszystkim! Córka zamiast jedynek i dwójek zaczęła ze szkoły przynosić piątki i szóstki. Szkoda, że na korepetycje zdecydowałyśmy się dopiero pod koniec roku szkolnego.

avatar
Natalka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2013

Świetna korepetytorka! Zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć. Lekcje w miłej atmosferze, na luzie. Co najważniejsze, widoczne postępy w nauce. Dzięki Pani Basi polubiłam niemiecki. Jak najbardziej polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.