Ostatnia aktywność:
24 dni temu
Online
Biłgoraj
Hrubieszów
Janów Lubelski
Krasnystaw
Kraśnik
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język ukraiński80 - 100 / 60 min

Marcin

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje językowe! Oferuję naukę wielu języków, dostosowaną do Twoich potrzeb. Bez względu na poziom zaawansowania, uczę gramatyki, konwersacji i rozumienia tekstu. Elastyczne godziny lekcji, aby dopasować się do Twojego harmonogramu. Rozwijaj umiejętności językowe ze mną i otwórz drzwi do nowych możliwości w nauce i karierze. Skontaktuj się, aby rozpocząć fascynującą przygodę z nauką języków! 699714431

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.