Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Online
Lublin

O mnie

Jestem profesorem uniwersytetu z bogatym doświadczeniem dydaktycznym w kraju oraz w Stanach Zjednoczonych, w Japonii i w Niemczech. Jestem autorem pięciu książek autorskich i licznych artykułów oraz tłumaczem ponad stu książek. Uczę od ponad trzydziestu lat. Oferuję wszechstronne przygotowanie z języka polskiego, angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Prowadzę też warsztaty z kreatywnego pisania i ćwiczenia stylistyczne.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.