Michał Sieniawski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Barlinek
Myślibórz
Pyrzyce
Szczecin
Stargard Szczeciński
Koszalin
Warszawa
Radom
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

DLA KOGO:

Profesjonalne lekcje języka angielskiego z nauczycielem o wieloletnim stażu pracy z indywidualnym klientem . Metodyka dostosowana do potrzeb i poziomu:

 • uczniów szkół podstawowych,
 • licealistów,
 • osób pracujących za granicą,
 • osób w każdym wieku; zainteresowanych praktycznym rozwojem umiejętności komunikacji w języku angielskim.

Od 2015 roku przygotowuje do egzaminów na różnym poziomie zaawansowania, a moi stali uczniowie osiągneli wyniki sięgające  od 60% do 98% punktów. Ich cechą wspólną jest zdecydowany wzrost umiejętności w stosunku do początków naszych zajęć oraz satysfakcja z wspólnej współpracy nad doskonaleniem umiejętności ogólnojęzykowych.

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW :

 • ósmoklasistów,
 • matura podstawowa  i rozszerzona,
 • FCE, CAE i inne.

METODA:

Nauka ze mną będzie się opierała na doskonaleniu umiejętności które mógłbym podzielić na 3 filary:

 • Gramatyka - czyli nauka czasów angielskich, czasowników modalnych, zdań warunkowych, strony biernej i wielu innych konstrukcji niezbędnych do prawidłowego układania zdań. Dostaniesz ode mnie krótkie notatki podsumowujące każdy przerabiany temat.
 • Słownictwo - po każdych zajęciach uczniowie dostają ode mnie spersonalizowane listy słów w formie prostych notatek zawierajace najważniejsze słowa przewijające się w trakcie prowadzonych przeze mnie zajęć.
 • Konwersacje - czyli łączenie wszystkich nabytych umiejętności w praktyce. Nie ma lepszej i szybszej formy nauki jak próba wykorzystania pozyskanej wiedzy na polu bitwy.
  Oferuję możliwość kontrolowanej rozmowy w miłej, nieoceniającej atmosferze z osobą o większym doświadczeniu dzięki czemu pozyskasz wgląd w swoje błędy i szybciej zbudujesz właściwe nawyki.

O MNIE:

Jako student Uniwersytetu Szczecińskiego następnie Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu wydziału filologii angielskiej nauczę Cię mówić z zarówno Brytyjskim akcentem RP jaki i Amerykańskim General American. Nauka języka to moja pasja która staram się zarazić swoich uczniów. Doskonale swoje umiejętności codziennie prowadząc zajęcia z ponad 30 uczniów tygodniowo. Doświadczenie zdobyte podczas tych zajęć pozwoliło mi zrozumieć które metody dydaktyczne działają, a które są po prostu stratą czasu.

KONTAKT:

Prowadzę działalność gospodarczą i wystawiam faktury (bez VAT).
Zapraszam do kontaktu telefonicznego .

Manufaktura Brzmienia
NIP: 5971748614
telefon: 666 23 444 8

( Gdybym nie odebrał telefonu proszę o zostawienie wiadomości SMS; odpiszę w następnej wolnej chwili. )

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 21:30
Wtorek13:00 - 21:30
Środa13:00 - 21:30
Czwartek13:00 - 21:30
Piątek
Sobota
Niedziela12:00 - 21:30

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Michał Sieniawski
Wiosenna 19
74-320 Moczkowo
NIP: 5971748614

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2023

Pan Michał bardzo mi pomógł w nauce języka angielskiego i zrozumieniu gramatyki! Lekcje zawsze były prowadzone w lekkiej i przyjemnej atmosferze. Nic nie było narzucone, przerabialiśmy materiały, które były np. potrzebne do zaliczenia klasówek, natomiast w “wolniejszej” chwili mogliśmy skupić się na konwersacjach albo gramatyce, której nie rozumiałam. Podczas lekcji Pan Michał sam tworzył dla mnie notatki online, z których później często korzystałam. Polecam każdemu!

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

bardzo przyjemnie spędzony czas, dostosowane lekcje do potrzeb, ciekawe i energicznie!!
polecam

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2020

Bardzo polecam! Świetnie prowadzone zajęcia, przyjemna atmosfera. W końcu ktoś mi wytłumaczył gramatykę języka angielskiego w prosty i jasny sposób. Dużym plusem są także konwersacje, które pozwalają się oswoić z ustnym egzaminem maturalnym. W zeszłym roku chodziłam na zajęcia, maturę rozszerzoną zdałam na 96% :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2014

Bardzo dobry, rzeczowy korepetytor.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2014

Konstrukcje gramatyczne na maturę rozszerzoną dzięki Michałowi okazały się banalne, podobnie jak pisanie esejów i opowiadań. 92% thanks to you! :)

avatar
Leonard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2014

Rzeczowo i z dużą dozą koleżeństwa. Polecam wszystkim.

avatar
Amadeusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2014

Świetny korepetytor, miałem bardzo duży problem z analizą kontekstową, jednak dzięki Michałowi wyszedłem na prostą i teraz analiza jest dla mnie naprawdę prosta. Michał to bardzo kompetentna osoba, która 100% czasu korepetycji poświęca na naukę, zatem GORĄCO POLECAM MICHAŁA!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.